fbpx

Таксі для студентів та школярів зі знижками до 1 вересня

Заказать такси недорого Одесса

Незважаючи на пандемію COVID-19, Уряд України повідомив, що навчальний рік традиційно почнеться 1 вересня. Винятком стануть лише ті школи, які знаходяться в так званій “Червоній зоні”, де навчання буде відбуватись дистанційно. Наразі до “червоних” відносяться міста Калуш, Коломия, Чернівці, Дубно, Івано-Франківськ,Острог та Ізмаїл. 

Багатьох цікавить питання, чи будуть проводитись традиційні лінійки. У Міністерстві освіти і науки України радять відмовитись від масових скупчень, але керівник Держспоживслужби О.Рубан запевняє, що лінійки будуть проводитись у жовтій та зеленій зонах з дотриманням усіх правил карантину. Так у Києві та регіоні усі школи вже підготувалися до проведення лінійок, в той час як у Львові святкові заходи заборонені, а у Івано-Франківську канікули продовжено до 11 вересня.

Міністерство охорони здоров’я розробило спеціальні правила для учнів.Зокрема учнів, окрім 1-4 класів, не пустять до приміщення без маски. Вчителям у помаранчевій зоні рекомендовано викладати у спеціальних захисних масках, а викладачам у жовтій та зеленій необхідно дотримуватись дистанції. Будуть регулярно проводитися обстеження вчителів, а при температурі тіла більше 37.2 викладання буде заборонено.

Для учнів кожного класу будуть складені окремі маршрути, щоб діти менше контактували між собою, а вхід до школи з батьками чи супроводжуючими дозволений лише дітям з інвалідністю. У МОН рекомендують проводити усі заняття протягом дня у одному кабінеті та проводити регулярні дезинфекції.

А от їхати до школи краще не в громадському транспорті, а разом з батьками в сімейному авто. Але якщо такої можливості немає, то найкращим варіантом буде замовити таксі недорого за допомогою додатку Taxioma. Подорожуй швидко і безпечно у своєму місті під час карантину.

 

Догори
Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися веб-сайтом Taxioma, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
ПОГОДЖУЮСЬ
ВІДХИЛИТИ