
Зовсім нещодавно в Києві було запроваджено систему автоматичної фіксації порушень ПДР, яка хоч і викликала резонанс у суспільстві через помилки у розсилці постанов про штраф, але в цілому показала сво. ефективність. “Центр організації дорожнього руху” планує продовжити закупку камер та програмного забезпечення, яке буде не тільки фіксувати порушення, та надсилати постанови порушникам, але й буде аналізувати поведінку автомобілістів на дорогах.
Завдяки штучному інтелекту, обладнання буде проводити аналіз затор та керувати світлофорами. Вартість такої системи обійдеться киянам в 8 мільйонів гривень. Вже проводиться тендер на замовлення сучасного обладнання, яке зможе поліпшити та розвантажити трафік на дорогах столиці.
Нова система зможе робити підрахунок транспортних засобів у напрямку руху, а також відстежувати затори та вести підрахунок автомобілів у них. Крім цього штучний інтелект може знайти транспортний засіб по заданим характеристикам, що значно зменшить кількість викрадень та порушень, а також допоможе поліції швидко затримати зловмисника.
До переваг нової системи також можна віднести здатність відрізнити громадський транспорт у потоці автомобілів та дати необхідну команду на світлофор для перемикання світла. Така процедура допоможе значно зменшити тривалість маршрутів громадського транспорту.
Якщо ви хочете швидко і без затор подорожувати містом вже зараз, то не варто чекати – завантажуйте мобільний додаток для виклику таксі Taxioma та подорожуйте дешево і швидко. Додаток дозволяє викликати дешеве таксі онлайн буквально в 2 кліка, а також заощаджувати гроші завдяки програмі кешбеку та реферальній системі “запроси друга”