fbpx

Рекорд штрафів водіям та працівникам таксі у Дніпрі

такси днепр

Вчора, 12 жовтня 2020 року, Інспекція по контролю за паркуванням виписала рекордну кількість штрафів водіям автівок та працівникам служб таксі, які порушили правила парковки у місті Дніпро

Працівники інспекції на протязі дня виявили більше 300 водіїв, які порушили правила дорожнього руху відносно паркування транспортних засобів. Загалом було виписано 307 квитанцій про сплату штрафів на суму понад 142 000 гривень.

Також повідомляється, що інспектори за допомогою евакуаторів відправили на штрафний майданчик 24 автомобілі. Відтепер усі жителі Дніпра можуть повідомляти до Інспекції про водіїв-порушників, які блокують своїми автівками проїзд до учбових закладів та лікарень, залишають автівки на пішохідних переходах, або ж заважають руху автомобілів та пішоходів.

Тим часом у Верховній Раді зареєстрували законопроект №4194, згідно до якого 50 відсотків штрафів за перевищення швидкості та порушення правил парковки у містах будуть надходити до місцевої казни. Таким чином уряд намагається змусити місцевих управлінців встановлювати системи автоматичної відеофіксації порушень правил дорожнього руху.

Нагадуємо, що для того щоб викликати зручне та недороге таксі в Дніпрі більше не треба записувати номери телефонів водіїв. Завантажуйте мобільний додаток Taxioma та замовляйте дешеве таксі в Дніпрі в два кліка. Також ви можете отримати бонусні кошти на власний рахунок. Для цього запрошуйте друзів користуватися додатком Таксіома, надсилайте їм спеціальний код та отримуйте по 45 гривень кожен.Догори
Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися веб-сайтом Taxioma, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
ПОГОДЖУЮСЬ
ВІДХИЛИТИ