fbpx

Таксі майбутнього: законопроект про електромобілі

Заказать такси онлайн 24/7

Кулуари українського Кабміну не вщухають і тепер народні обранці підтримали законопроект внесення змін в Закон України “Про автомобільний транспорт”. Суть змін полягає у внесенні визначення різноманітних видів електротранспорту.

Підтриманий Кабміном проект чітко дає визначення термінів “електричний транспортний засіб (електромобіль), “електробус”, ”станція заряджання електромобілів”, “вантажний електромобіль”, “легковий електромобіль”, “гібридний електромобіль” та “плагін-гібридний електромобіль” в законодавстві.

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій зазначає, що прийняття цього законопроекту буде сприяти зростанню електромобільності України, здебільшого сприятиме впровадженню електричних транспортних засобів до служб таксі. Міністр розраховує на підтримку Верховної Ради, оскільки тисячі українців вже користуються електрокарами або планують їх придбати. Він також вважає, що ці зміни в законодавству повинні були відбутися ще декілька років тому, на рівні з іншими розвинутими країнами Європи та світу.

Укравтопром надав цікаву статистику – з початку 2020 року в Україні на облік було поставлено 4962 одиниці транспортних засобів, які використовують виключно електротягу. Серед цих автомобілів 4737 легкових  авто, 224 комерційних та один автобус.

За 2019 рік в країні було зареєстровано 7542 одиниці транспортних засобів на електротязі. Спеціалісти та аналітики прогнозують значне зростання кількості таких автомобілів.

 

Догори
Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися веб-сайтом Taxioma, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
ПОГОДЖУЮСЬ
ВІДХИЛИТИ