fbpx

Найшвидший спосіб подорожувати влітку – замовити таксі

Таксі замовити онлайн

В зв’язку з тим, що температура повітря вдень в Києві сягає понад 28 градусів за цельсієм, асфальт на дорогах починає нагріватися до критичних температур. Під час такого нагріву, рух важких вантажних автомобілів спричиняє просадки поверхні дорожнього полотна та сприяє його деформації – так повідомляє Укравтодор. Щоб зберегти покриття доріг було вирішено заборонити пересування та в’їзд до столиці вантажівкам з вагою більше 24 тонн та автомобілям, які мають навантаження на вісь більше 7 тонн. Обмеження діє з 10 години ранку до 10 години вечора щодня на всіх під’їздах до столиці.

Такі обмеження вже не раз впроваджувалися на дорогах Києва. Здебільшого великий вантажний транспорт являється причиною більшості затор на в’їзді до столиці. Нагадаємо, що для поліпшення трафіку на дорогах столиці було розроблено проект КОД – Київської обхідної дороги, яка повинна звільнити столицю від транзитних вантажівок та легкового транспорту.

Як стверджують аналітики, замовити таксі онлайн це найбільш швидкий спосіб потрапити в необхідне місце у Києві. Сервіс таксі розвивається, зростає конкуренція, а тому ціни значно знижуються. Так наприклад ціна  таксі від станції метро Видубичі до ТЦ “Термінал” у Броварах складає близько 250 гривень та займає близько 30 хвилин. Вартість поїздки може збільшуватися в залежності від класу автомобіля.

Одним з найпростіших та найдешевших способів замовити таксі швидко і недорого це зручний мобільний додаток Taxioma. Завантажуй додаток на свій мобільний, запрошуй друзів користуватися цим додатком та отримайте бонусні кошти на власний рахунок. Досить витрачати час на довгі поїздки столицею та її околицями, замовляй дешеве таксі в Києві та отримуй приємні бонуси.

Догори
Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися веб-сайтом Taxioma, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
ПОГОДЖУЮСЬ
ВІДХИЛИТИ