fbpx

Нові штрафи для водіїв – нові переваги таксі

таксі київ біла церква

Модернізація сфери автомобільного транспорту  в Україні продовжується. Нещодавно встановлені системи автоматичної реєстрації порушень ПДР оновилися. В Києві була встановлена камера, яка фіксує рух автомобілів по смузі громадського транспорту.

В цьому році Міністерство Інфраструктури дозволило використовувати смугу громадського транспорту лише водіям таксі. Таким чином,під нові штрафи потраплять усі любителі об’їзду затор позаду маршруток та тролейбусів.

Інформаційні ресурси повідомляють, що зараз камера працює в тестовому режимі і штрафи не надсилаються. Штраф для водіїв, які користуються смугою громадського транспорту складатиме 510 гривень.

Кирило Хомяков, голова агентства “Укрінфрапроект”, зазначає про близько 1000 вищеописаних порушень на добу. Тому нові камери стануть джерелом значних коштів до бюджету столиці, але для максимальної ефективності кількість камер повинна зростати.

Деякі власники авто все частіше роблять свій вибір на користь таксі, адже наразі таксі це найкомфортніший та найшвидший вид транспорту в Києві. Ті хто цінує свій час, в годину пік використовують мобільні додатки таксі. Taxioma це зручний мобільний додаток таксі, який працює вже у 16 містах України, в тому числі й у Києві. Оберіть свій маршрут і відрегулюйте ціну таксі, оберіть авто яке вам потрібно і подорожуйте швидко й з комфортом в годину пік.

Скористайтеся послугою “Запроси друга” – надішліть персональний код своїм близьким та отримайте по 50 гривень на рахунок після активації. Більше друзів – більше грошей. 

Догори
Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися веб-сайтом Taxioma, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
ПОГОДЖУЮСЬ
ВІДХИЛИТИ