fbpx

Камери фіксації порушень на дорогах!

дешевые такси киева

     До 1 червня на дорогах України запрацює ще понад 150 камер автоматичної фото- і відеофіксації. Водночас, вступили в дію зміни до чинного законодавства, якими передбачено не надсилати водіям-порушникам «листи щастя», за умови вчасної сплати штрафу.
     Служби таксі Києва також вже сповіщені про дану ініціативу та проводять інструктаж з водіями стосовно безпеки дорожнього руху. В цьому переліку і дешеві таксі Києва, і елітні автопарки.
     Автоматична фотовідеофіксація дорожнього руху в Україні працює з червня минулого року. Система працює за принципом автоматичної передачі інформації про порушення (час, місце, перевищення швидкості, номерні знаки авто) до центру автоматизованої обробки даних патрульної поліції. Центр перевіряє достовірність інформації методом звірки даними реєстрів МВС. Далі формується постанова, на яку складається електронний підпис. І фактично за декілька днів порушнику приходить «лист щастя».
        Сьогодні встановлені камери, здебільшого, фіксують перевищення швидкості. Однак, вже найближчим часом, перелік буде розширено – проїзд на червоне світло світлофора, рух смугою для громадського транспорту, виїзд, на зустрічну смугу тощо. Під час всеукраїнського форуму «Україна 30. Безпека держави», що відбувся у травні цього року, також йшлося про встановлення па українських дорогах камер нового покоління «Фантом», Вони здатні вимірювати швидкість авто у потоці.
     Наразі фото-і відеофіксація порушень ПДР вже працює у Києві та ще трьох областях Київській, Львівській, Миколаївській. До 1 червня цього року кількість камер на дорогах буде збільшено з діючих 92 до 150. До кінця року планують встановити близько 400. А в період наступних трьох років їх кількість має скласти 1500. Варто зазначити, що на тих ділянках доріг, де працюють камери впродовж року аварійність знизилась втричі. Амбітне завдання держави – знизити аварійність та травмування людей на дорогах до нуля, а не збільшити надходження від штрафів.
     Як підтвердження, факт: з 24 травня цього року “листи щастя” не надсилатимуть водіям, які вчасно сплатили штраф.
Вчасною вважається сплата штрафу у розмірі 50% протягом 10 днів з дня набрання постановою законної сили.
     Hагадаємо, в Україні з 17 березня почали діяти нові штрафи за порушення правил дорожнього руху. Зокрема, посилено відповідальність за кермування у нетверезому стані, перевищення швидкості, створення аварійної ситуації. Штраф за перевищення швидкості на понад 20 км\год збільшено з 255 грн до 340 грн, перевищення на понад 50 км\год- 1700 грн, було 510 грн.
     У більшості випадків усіх важких ДТП з великою кількістю потерпілих, або загиблих, достовірною причиною аварій є виключно перевищення допустимо необхідної швидкості.
Поїздка з сервісом Тахіоmа – це ЗАВЖДИ безпечно, комфортно та доступно!

Завантажити додаток TAXIOMA – легко, іди за посиланням:

Догори
Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися веб-сайтом Taxioma, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
ПОГОДЖУЮСЬ
ВІДХИЛИТИ