fbpx

Київська обхідна дорога зробить таксі між містами дешевше

Економ таксі в Києві

Будівництво доріг в Україні продовжується. Компанія президента України “Велике будівництво” не зупиняється і тепер в адміністрації Володимира Зеленського презентували новий проект – об’їзна дорога навколо Києва. Будівництво нової дороги заплановано на початок 2021 року. Спеціалісти вважають даний проект одним за найбільш амбіційних, адже це значно прискорить міський трафік, сприяє розбудові міста в подальшому та зробить дешеве таксі в найближчі міста до столиці.

Київська обхідна дорога буде побудована у вигляді півкола, що об’єднує одразу 5 міжнародних трас. КОД складатиметься з 6 ділянок загальною довжиною 150 кілометрів. Вона об’єднає траси:

  • М-07 Київ-Ковель
  • М-06 Київ-Чоп
  • М-05 Київ-Одеса
  • Н-01 Київ-Знам’янка
  • М-03 Київ-Харків
  • М-01 Київ-Чернігів.

Окрім будівництва асфальтного полотна, також планується побудувати ще один міст через Дніпро. Дорога буде сполучати між собою Ірпінь, Ворзель, Васильків, Обухів, Українку, Бориспіль та Бровари. Це найбільші міста Київської агломерації, населення яких щоденно їздить на роботу до Києва. Таксі з Києва до Василькова, таксі в аеропорт Бориспіль та таксі до Броварів стане ще швидше.

Недороге таксі в Києві

Обхідна дорога звільнить столицю від фур, автомобілів та вантажного транспорту, що прямують транзитом через Київ і поліпшить екологічний стан міста. За попередніми розрахунками будівництво буде тривати 5-6 років.


За оцінками дорожників, якщо не буде проблем із фінансуванням, до якого хочуть залучити як державу, так і приватних інвесторів, будівництво завершать за 5 років. Розраховують, що нова траса зменшить потік автомобілів у столиці майже на половину – за рахунок тих машин, які їдуть через Київ транзитом. Вартість будівництво складатиме 85 мільярдів гривень, а тендер в розмірі 12 мільярдів гривень на будівництво першої ділянки між трасами М-06 та М-05 від смт Бузова до міста Глевахи вже подано.

Догори
Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися веб-сайтом Taxioma, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
ПОГОДЖУЮСЬ
ВІДХИЛИТИ