Кривий Ріг відтепер на карті TAXIOMA!

         Днями до географічної карти присутності сервісу доступного виклику авто додалось найдовше місто в Європі – Кривий Ріг.

         Протяжність Кривого Рогу з Півночі на Південь – 160 км, ширина – до 20 км. Лише за кілька годин у місті можна отримати “космічні” враження від тамтешніх краєвидів з таксі Кривий Ріг. Однак місто відоме здебільшого з інших причин. Найперше, цікавими та відомими особистостями.

        Кривому Рогу є ким пишатись.

        – Там народилася і досі проживає найсильніша дівчина планети – Варвара Акулова. Цей факт вже двічі підтверджений “Книгою Рекордів Гіннеса”.

       – Переможець Першої Дитячої “Битви екстрасенсів” Сергій Лаврентюк – криворіжець.

       – Співачка Ольга Горбачова (група “Арктика”) народилася і виросла у Кривому Розі.

         Статус почесних громадян міста наразі мають близько 50 людей. Щоправда, більшість імен списку пов’язані безпосередньо з трудовими досягненнями тих, хто працював на підприємствах найбільшого у світі залізорудного басейна “Кривбас”. Україна і досі славиться своїми запасами залізних руд – понад 27 мільярдів тон.

         У Кривому Розі є унікальний підземний трамвай – в Україні такий один. Метротрам з лівостороннім рухом також єдиний у Європі.

         Якщо ж ви більше прихильник комфорту та мобільності ніж раритетних речей – викликайте дешеве таксі Кривий Ріг в додатку Тaxioma!

         Перебуваючи у Кривому Розі кожен може відчути себе марсіанином, адже у місті є багряні землі та озера. Фактично це місцини, що почервоніли від окислої залізної руди. Серед туристів вони стали дуже популярними.

         Тут можна також побачити понад 60 парків і скверів. Як не дивно, це ще й одне з найзеленіших міст України.

          Вирушати у дорогу до Кривого Рогу рекомендуємо з сервісом доступного та комфортного авто Тaxioma!  Протягом шести годин доїзду можна переглянути українські фільми, що були зняті саме у цьому славетному місті: фільм “Донбас” режисера Сергія Лозниці, “Червоний” Зази Буадзе, “Анна” Декеля Беренсона і “Носоріг” Олега Сенцова.

          Жителі 20 міст України вже активно викликають авто для поїздок через зручний мобільний додаток Тaxioma, – спеціально розроблений, щоб бути максимально комфортним.

           Рухаємось далі…

Завантажуй додаток TAXIOMA  та замовляй доступне таксі онлайн!

Exit mobile version
Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися веб-сайтом Taxioma, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
ПОГОДЖУЮСЬ
ВІДХИЛИТИ