fbpx

Таксі на газу буде менш вигідним через ріст цін на пальне

Такси скачать

Чимало власників авто з метою заощадити свої кошти обладнують свої транспортні засоби газовими установками. І хоча заправити автомобіль газом коштує значно дешевше ніж бензином чи дизельним паливом, авто стає трохи небезпечнішим. Це пов’язано з тим, що газова установка є вибухонебезпечною, а переобладнання автомобіля підвищує ризик поломки.

Зазвичай такому переобладнанню підлягають автомобілі, які використовуються для тривалих щоденних поїздок. Здебільшого це автомобілі, які працюють у службах таксі Києва, Одеси, Чернігова, Запоріжжя, Дніпра, або ж мікроавтобуси, які виконують роль міжміського сполучення в Україні, оскільки європейські компанії перевізники, типу FlixBus, відмовляються надавати свої послуги в Україні. Причиною тому став жахливий стан доріг та недостатній обсяг дорожніх смуг між містами.

Україна закуповує понад 42% загального імпорту газу на машини у Російської Федерації. Країни у яких Україна купує газ:

  1. Росія
  2. Казахстан
  3. Білорусь
  4. Польща
  5. Румунія

За перші дні вересня в Україні імпорт зрідженого газу знизився на 17% – на 49 тисяч тонн – у порівнянні з аналогічним періодом у минулому році. Здебільшого імпорт газу з Росії впав на 28% та Білорусі на 15%. 

Морські поставки газу також зменшуються – в серпні Україна отримала по морю 4800 тонн, а у вересні було оформлено лише 800 тонн. На даний момент збалансований ринок топлива в Україні заповнений, але через високу ціну російського газу очікується зростання цін.Догори
Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися веб-сайтом Taxioma, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
ПОГОДЖУЮСЬ
ВІДХИЛИТИ