fbpx

Зростання ціни на маршрутки та дешеве таксі в Білій Церкві

визвати таксі біла церква

Вже декілька днів на сторінках присвячених Білій Церкві у соціальній мережі Фейсбук жителі міста обговорюють неприємну новину від перевізників. З 20 лютого 2021 року в маршрутках, що прямують до Києва, ціна проїзду зросла аж на 30% відсотків. На сторінці  “Моя Біла Церква” було опубліковано звернення перевізників, в якому підвищення цін обгрунтовувалося зростанням вартості паливно-мастильних матеріалів. Таким чином, з суботи вартість проїзду до Києва становитиме аж 80 гривень. 

Загальна протяжність маршруту Біла Церква – Київ складає 87 кілометрів, а середня тривалість поїздки подекуди триває більше однієї години. Як повідомляють користувачі Фейсбука, чимало містян Білої Церкви щодня користується цим маршрутом, щоб дістатися на роботу чи навчання. Чимало білоцерківців незадоволені якістю сервісу перевізників, тому користуються автостопом чи мобільними додатками для замовлення таксі або каршерінгу.

Чудовою альтернативою громадському транспорту може стати мобільний додаток Taxioma. Це зручне програмне забезпечення, яке дозволяє недорого замовляти таксі в Білій Церкві в будь-який час та дістатися навіть Києва швидко й з комфортом. Оберіть свій тип авто та заощаджуйте власний час та кошти. Taxioma пропонує своїм користувачам кешбек з кожної подорожі, а також реферальну програму “Запроси друга”, щоб отримати бонусні гроші. Замовляйте авто в Білій Церкві, запрошуйте друзів та отримуйте бонуси для поїздок по всій Україні.

Догори
Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися веб-сайтом Taxioma, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
ПОГОДЖУЮСЬ
ВІДХИЛИТИ