fbpx

Ціна таксі в Києві нижча ніж в інших містах Європи

Таксі в Києві за найнижчими цінами

В Україні кількість водіїв таксі зростає мало не щодня. Українці, а також емігранти з інших країн, які мають автомобіль чи водійські права прагнуть заробити завдяки цьому додаткові гроші. Нікого вже не дивує, коли приватний підприємець чи працівник офісу у вільний час працює водієм однієї з багатьох служб таксі Києва.

Як показує статистика, більше 14 мільйонів громадян нашої країни користуються послугами таксі сервіса онлайн. Економісти підрахували, що об’єм ринку таксі в Україні сягає близько 40 мільярдів гривень щорічно. Але вартість послуг таксі в Києві та інших великих містах України залишається однією з найнижчих серед розвинених країн Європи та усього світу.

Щоб довести це, експерти підрахували, що замовити таксі з Києва до аеропорту Бориспіль, клієнт повинен сплатити близько 16 євро. У Токіо вартість еквівалентної поїздки буде сягати близько 200 євро. А у Лондоні та Вашингтоні аналогічна поїздка буде коштувати 90 євро.

Аналітики склали рейтинг країн з найвищими цінами на послуги таксі в світі. Цей рейтинг очолили Норвегія, Японія, Монако, Ісландія та Великобританія. Закривають цей рейтинг Узбекістан, Таджикістан, Гвінея-Бісау, Туніс та Гамбія.

Згідно проведених досліджень ціни на таксі в Україні відносно низькі. Середня вартість поїздки на таксі складає 3-4 долара. В країнах Західної Європи цей показник більше в декілька разів  – 10-15 доларів. В той самий час рівень сервісу залишається високий. Цьому сприяє високий рівень конкуренції, а також модернізація, причиною якої став розвиток мобільних додатків таксі. Використовуючи різні додатки, клієнти можуть порівнювати ціни, а також інші умови поїздки, щоб обрати найбільш підходящий сервіс за найнижчими цінами.

Мобільний додаток Taxioma дозволяє користувачеві самостійно встановлювати вартість поїздки. А безліч автомобілів та багато партнерських служб таксі зробили пошук авто максимально швидким. Скористайтеся реферальною послугою “Запроси друга” та отримуйте бонусні гроші, використовуючи таксі додаток Taxioma в найбільших містах України. 

Догори
Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися веб-сайтом Taxioma, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
ПОГОДЖУЮСЬ
ВІДХИЛИТИ