fbpx

Нестача маршруток та найдешевше таксі у Луцьку

таксі місто луцьк

Як повідомляють джерела з Луцької міськради, у місті та пригороді виникли проблеми з нестачею маршруток. Зокрема досі не було обрано перевізників, які будуть займатися маршрутами до Дачного та Жабки. Чиновники заявляють, що найближчим часом будуть намагатися вирішити цю проблему, але наразі ще не знайдено перевізників, яких би зацікавили ці маршрути. Отже найближчим часом проблема з громадським транспортом вирішена не буде.

Крім того, Луцьк було віднесено до так званої “помаранчевої” зони карантину. Кількість хворих у Луцьку  зростає, як і в інших регіонах України. Як і раніше громадян просять залишатися в дома та не наражати себе на небезпеку. Кількість людей у маршрутках Луцька обмежується сидячими місцями, але навіть за таких умов від подорожей в маршрутках краще відмовитися.

Щоб потрапити до віддалених районів, передмістя, лікарні, школи чи будь-якої точки міста найкращим варіантом буде замовити таксі у Луцьку. Тепер жителям та гостям міста більше не потрібно запам’ятовувати номери таксі  – мобільний додаток для замовлення таксі Taxioma відтепер працює й у місті Луцьк.

Простий та зручний додаток Taxioma створений для того, щоб кожен міг швидко замовити дешеве таксі у м Луцьк та інших містах України. Не треба більше просити диспетчерів таксі Луцьк розрахувати вартість – додаток Таксіома це робить автоматично, а ви самостійно можете редагувати запропоновану ціну. Завантажуйте додаток на свій смартфон та заощаджуйте гроші на поїздках в таксі та накопичуйте бонуси. Щоб отримати ще більше бонусних коштів на свій рахунок скористайтеся програмою “Запроси друга” – надішліть свій персональний код Таксіома своїм близьким та отримайте бонусні 45 гривень для наступних поїздок у таксі.

Догори
Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися веб-сайтом Taxioma, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
ПОГОДЖУЮСЬ
ВІДХИЛИТИ