fbpx

Дешеве таксі в Черкасах та ріст цін на маршрутки

таксі черкаси онлайн

Останні декілька тижнів жителів Черкас все більш гостро турбує питання громадського транспорту. Це пов’язано з тим, що найближчим часом очікується зростання цін на маршрутки, що курсують містом. Зараз ціна разового проїзду складає 5-6 гривень, залежно від маршруту. Перевізники планують збільшити ціну до 8 гривень. 

Як заявив помічник міського голови Павло Мосійчук, що займається питаннями транспортної реформи, найближчим часом відбудеться засідання членів виконавчого комітету, на якому буде вирішуватися питання про регулювання цін на громадський транспорт у місті Черкаси. Здійснення контролю за цінами у маршрутках ускладнюється ще й тим, що досі не укладено договорів з перевізниками. Заключення договорів буде можливо тільки тоді коли, буде проведено конкурс між перевізниками, за який досі не  проголосував виконавчий комітет.

На попередньому засіданні було ухвалено фінансовий план для тролейбусного парку на наступний рік, згідно якого ціна проїзду складає 6,02 гривні, в порівнянні з цьогорічними 5,19 гривень. Керуючись новим планом, Павло Мосійчук зазначив, що наразі тролейбусний парк вже несе чималі збитки. 

В умовах карантину подорожі у громадському транспорті, який майже не регулюється місцевою владою, не можна вважати безпечним. Щоб вчасно потрапити на роботу, до школи, в лікарню чи будь-яку точку міста, скористайтеся мобільним додатком Taxioma. Цей простий додаток для Android та IOS допоможе швидко замовити таксі недорого в Черкасах. Завантажуй додаток на свій смартфон, замовляй таксі, надсилай друзям спеціальний код та отримуй бонусні кошти на поїздки в таксі в Черкасах, Києві, Чернігові, Одесі, Дніпрі, Чернігові, Запоріжжі, Херсоні, Білій Церкві, Ніжині та Кременчуці.

Догори
Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися веб-сайтом Taxioma, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
ПОГОДЖУЮСЬ
ВІДХИЛИТИ