fbpx

Економ таксі без акустичного насилля

Економ таксі київ

Кожен з нас обожнює музику, але в кожного свої вподобання. Мабуть кожен з пасажирів громадського транспорту, автобусів чи навіть таксі потрапляв до ситуації, коли водій включав музику на своїй акустичній системі занадто голосно. Дехто мовчки продовжує подорож, хтось одягає свої навушники, а хтось починає суперечку з водієм, або навіть сварку.

Кожна служба таксі отримувала безліч скарг від клієнтів через гучну музику в авто. А з появою додатків для виклику таксі, водії почали отримувати негативні оцінки від своїх клієнтів через свої уподобання в музиці.

Через такі випадки, до Верховної Ради було внесено законопроект, який забороняє “насильне” прослуховування музики та перегляд фільмів в українських автобусах та авто. “Акустичним насиллям” автори проекту вважають серіали чи популярну музику на багато часових рейсах без згоди пасажирів.

Документ вносить зміни в статтю 40 Закону про автомобільний транспорт. Ці поправки також стосуються водіїв автобусів та таксі, яким забороняється включати музичні системи у салоні, транслювати фільми чи інші звукові сигнали які не стосуються інформації про подорож. Пасажирів це стосується також, і рекомендується використовувати навушники.

Ще одним цікавим нюансом являється те, що для увімкнення музики водієві необхідно отримати згоду абсолютно усіх пасажирів. Автори законопроекту вважають що нав’язлива музика та звукові сигнали порушують право пасажирів на особистий простір. Саме тому такі нав’язливі трансляції стають причиною конфліктів між пасажирами та водіями чи іншими пасажирами.
Якщо при використанні додатку Taxioma ви замовили авто, в якому транслюється музика, повідомте водієві що це вам не до вподоби. Для нас важливо, щоб кожна ваша поїздка була максимально зручною. Якщо ж ви меломан, і заряд вашого пристрою не дозволяє прослуховувати музику, чи ваші навушники не працюють, ви можете повідомити про це водієві і він увімкне саме ту радіостанцію, яку б ви хотіли почути.

Догори
Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися веб-сайтом Taxioma, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
ПОГОДЖУЮСЬ
ВІДХИЛИТИ