fbpx

Обов’язковий техогляд для автомобілів таксі

Техогляд таксі Україна

в 2011 році в Україні було скасовано обов’язковий техогляд легкових транспортних засобів. З 2012 року технічним оглядом займаються приватні та державні компанії, що знаходяться під контролем держави. А вже у 2017 році почалися спроби монополізації цієї сфери.

Наразі в рамках Угоди про асоціацію.з Європейським союзом впроваджується технічний контроль легкових автомобілів для підвищення рівня безпеки на дорогах України. За попередніми оцінками аналітиків, по дорогах України пересуваються близько 2 500 000 мільйонів автомобілів, які можуть не відповідати нормам нового техогляду, який буде носити назву ОТК – обов’язкового технічного контролю.

Перший заступник начальника Головного сервісного центру МВС України Юрій Смольянінов попередньо заявив, що одним з критеріїв ОТК буде наявність каталізаторів. Автомобілі будуть проходити перевірку спеціалістами з екологічної та технічної безпеки у спеціальних лабораторіях. Технічні умови для огляду транспортних засобів, згідно яких будуть працювати лабораторії ще не затверджені, але законопроект про повернення ОТК вже очікує узгодження з Державною регуляторною службою.

Деякі спеціалісти остерігаються, що цей законопроект є лише ще однією спробою монополізувати сферу послуг технічного огляду легкових автомобілів, оскільки він передбачає лише усунення держави як контролюючого органу і створення приватного бюро для контролю. Таке бюро може легко контролюватися монополістами, в цьому й полягає прихована загроза цього законопроекту. Крім того законопроект не включає вимог до автомобіля та інструкцій для лабораторій.

Щоб замовити таксі онлайн було створено зручний мобільний додаток Taxioma. Крім того додаток дає можливість накопичувати бонусні кошти та витрачати їх для оплати за таксі. Завантажуйте додаток Taxioma, запрошуйте друзів та отримуйте бонуси.

Догори
Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися веб-сайтом Taxioma, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
ПОГОДЖУЮСЬ
ВІДХИЛИТИ