fbpx

Нові камери фіксації порушень ПДР авто та таксі за містом

такси недорого в киеве

До кінця 2020 року Державне Агентство інфраструктурних проектів – Укрінфапроект передало до МВС ще 130 камер. Вони будуть встановлені на дорогах державного призначення, як заявив Кирило Хомяков.

Наразі, Міністерство внутрішніх справ України вже отримало 90 камер автофіксації порушень ПДР. Серед порушень, які розпізнає нове відеообладнання:

  • проїзд на червоне світло;
  • перетин подвійної суцільної;
  • використання подвійної смуги;
  • перевищення швидкості.

Керівництво агентства планує збільшити цей список до рівня європейських камер автофіксації вже в наступному році. Зокрема, ведеться розробка програмного забезпечення для визначення середньої швидкості на аварійно-небезпечних ділянках дороги.

Також очікується передача до МВС чотири фантомних автомобіля, які фіксують порушення швидкісного режиму у русі, 72 радари TruCam, 30 пересувних лабораторій та 30 пересувних станцій для перевірки стану автомобілів та доріг.

Також в МВС нагадують, що в холодну пору року недосвідченим водіям краще буде утриматися від керування автівкою без нагальної потреби. В негоду краще залишитися вдома, або замовити таксі. Завантажуйте мобільний додаток Taxioma на свій смартфон та замовляйте дешеве та економне таксі в найбільших містах України. Запрошуйте своїх друзів та близьких користуватися додатком Taxioma, надсилайте їм коди та отримуйте по 45 бонусних гривень на особистий рахунок в додатку Таксіома. Більше друзів-більше грошей.

Догори
Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися веб-сайтом Taxioma, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
ПОГОДЖУЮСЬ
ВІДХИЛИТИ