fbpx

Камери фіксації порушень ПДР та таксі економ у Львові

таксі львів аеропорт

У Львівській області було встановлено три камери автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху. Наразі камери працюють у тестовому режимі, а з 30 грудня 2020 року почнуть надсилати квитанції порушникам швидкісного режиму. 

Всі три камери контролю швидкості було встановлено на трасі Київ – Чоп:

  • 490 кілометр + 400 метрів дороги біля міста Буск;
  • 555 кілометр + 662 метрів дороги біля села Солонка;
  • 555 кілометр +730 метрів дороги біля села Солонка.

Місця встановлення камер були обрані не випадково – через перевищення швидкості саме на цих ділянках дороги сталося найбільше ДТП. Олексій Білошицький, замісник голови Департаменту Патрульної Поліції України, зазначив, що це перший набір камер фото та відеофіксації порушень ПДР за межами Києва та Київської області. Наразі в столичному регіоні працює 50 камер, що фіксують порушення швидкісного режиму та проводиться тестування нового обладнання, яке може фіксувати й інші порушення ПДР.

Якщо ви хочете замовити економне таксі у Львові, скористайтеся мобільним додатком Taxioma.  Зручний та простий  використанні таксі додаток у Львові працює порівняно нещодавно, проте встиг завоювати прихильність місцевого населення. Таксіома надає можливість розрахувати вартість подорожі без використання калькулятора цін чи дзвінків до оператора. До того ж ви можете обрати налаштування, які зроблять автомобіль таксі максимально комфортним. Таксі бус, таксі з автокріслом, з чеком чи кондиціонером, для перевезення тварин чи для щоденних поїздок – обирайте саме те що підійде вам. Крім того Таксіома пропонує таксі акції, щоб заощаджувати. Надсилайте персональний промокод своїм друзям та близьким та отримуйте по 50 гривень за кожну активацію. Більше друзів – більше грошей від Taxioma.

Догори
Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися веб-сайтом Taxioma, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
ПОГОДЖУЮСЬ
ВІДХИЛИТИ