fbpx

Нова дорожня навігація для авто та таксі на дорогах України

Оновленяя дорожньої навігації Україна

На українських водіїв та служби таксі очікує ще одне нововведення. У керівництві Укравтодору були представлені нові варіанти дорожньої навігації. Головна мета цього проекту – замінити застарілі інформаційні щити.

Таким чином, Укравтодор намагається поліпшити маршрутну навігацію. Також було виявлено, що багато знаків на дорогах України більше не виконують свою головну функцію.

Ця проблема виникла внаслідок того, що більшість проектувальників і приватних компаній виготовляють дорожні знаки на свій лад, а служби автомобільних доріг не мають можливості перевірити їх. Саме тому на дорогах України можна зустріти знаки з різними кольорами, різних форматів та розмірів. Для того щоб усунути ці проблеми Укравтодор вирішив найняти компанію “Агенти змін”.

Перш за все було вирішено провести опитування серед водіїв та обрати найзручніше рішення для цього проекту для безпосередніх користувачів. Знаки не будуть змінювати всі й одразу, тому що це дорого й створить незручності на дорогах. Спочатку заміни будуть проведені на пілотних ділянках. Після проведення усіх випробувань, нові стандарти внесуть до правил, а вже потім внесуть зміни до дорожньої навігації.

Для того, щоб упорядкувати систему дорожніх знаків України було визначено наступні пункти:

Знаки повинні виконувати свою безпосередню функцію і стояти там, де їх очікує побачити водій.
Знаки повинні бути виготовлені по одному зразку і не відрізнятись по формі й типу між собою.
Зовнішній вигляд має бути естетичним.
За допомогою знаків водій повинен повторювати існуючі правила та отримувати необхідну інформацію і навіть більше.


Для всіх знаків повинен бути використаний один шрифт, який розроблений спеціально для цього проекту – Road UA. Також буде оновлена кольорова гамма, піктограми стрілок, нумерація трас та самі знаки. Окрім того у знаків для з’їзду з дороги будуть зрізані краї, що допоможе краще візуалізувати знак для водіїв.

Також нові правила очікують й пішоходів. Нові штрафні санкції будуть очікувати кожного пішохода, який порушує ПДР та своїми діями створює аварійні ситуації.

Щоб дізнатися про всі нововведення на дорогах Україна та про пілотні ділянки для нових знаків слідкуйте за нашими новинами у соціальних мережах та на сайті.

Догори
Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися веб-сайтом Taxioma, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
ПОГОДЖУЮСЬ
ВІДХИЛИТИ