fbpx

ПДР для таксі в місті Київ та інших обласних центрах

додаток таксі замовити авто

Кабінет міністрів України 11 листопада 2020 року прийняв рішення про внесення змін в Правила дорожнього руху. На цей раз зміни стосуються поїздок в таксі, велосипедистів та пішоходів. 

За останні декілька років кількість велосипедистів в Україні зросла майже вдвічі. Міністерство дозволило рух на велосипеді по смугам зі знаком “Дорога для руху маршрутних транспортних засобів”, тому що середня швидкість громадського транспорту 20 км/год, в той час як звичайні транспортні засоби рухаються з середньою швидкістю 50 км/год. Таким чином рух по смугам громадського транспорту безпечніший для велосипедів, а необхідність додаткових знаків для велосипедного руху відпадає.

Як зазначають спеціалісти,  туман, злива, світло фар зустрічного автомобіля, реклама, тінь від дерев та забрудненість лобового скла –  це основні причини того, що ввечер та вночі водій здатен розгледіти пішохода лише на відстані 25-50 метрів. Зазвичай такої відстані достатньо, щоб вчасно зреагувати та запобігти ДТП, але дуже важко, особливо у негоду та холодну пору року, коли дорога слизька.  Тому за прикладом країн Європи, було вирішено зобов’язати пішоходів використовувати світловідбиваючі елементи. 

Також, згідно нового закону, водії та пасажири таксі повинні використовувати ремені безпеки. Виключенням можуть бути лише водії та пасажири з інвалідністю, фізіологічні особливості яких не дозволяють користуватися ременями. Якщо вам необхідно замовити онлайн таксі недорого, а машина щоб була комфортна, обладнана сидінням для немовлят, кондиціонером та іншими сучасними апгрейдами авто, завантажуйте додаток таксі Taxioma на свій смартфон та замовляйте таксі в 2 кліка в найбільших містах України.

Знак 1.40 “Кінець дороги з удосконаленим покриттям” в новому варіанті буде зображений з горизонтальною дорогою, а над нею буде зображено автівку.

Догори
Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися веб-сайтом Taxioma, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
ПОГОДЖУЮСЬ
ВІДХИЛИТИ