fbpx

В місті Одеса таксі щоб безпечно потрапити в школу

такси одесса вызвать

3 понеділка 25 січня школярі в місті Одеса повертаються до денної очної форми навчання. Про це у своєму фейсбуці повідомила директор департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олена Буйневич.

Директорка підкреслила необхідність дотримання санітарно-гігієнічних вимог та норм соціальної відповідальності. Усі школи та дитячі садочки забезпечені засобами дезінфекції у повній мірі. Крім того Буйневич звернулася до батьків з проханням чесно відповідати про здоров’я дитини та членів родини. Якщо у дитини чи когось із членів родини є ознаки гострих респіраторних захворювань,  найкраще залишитися вдома. Кожного ранку необхідно міряти температуру, а у школах та інших навчальних закладах буде проводитись вибірковий моніторинг температури учнів

Насамперед кожен з батьків повинен подбати про здоров’я та безпеку своїх дітей, та мінімізувати контакти зі сторонніми. І хоча кількість захворювань на COVID-19 зменшується, в Одесі за добу зафіксовано ше 287 нових інфікованих. Щоб зробити поїздку до школи приємнішою та безпечнішою, скористайтеся додатком Taxioma та замовте найдешевше таксі в Одесі. Оберіть в налаштуваннях замовити таксі з автокріслом в Одесі для маленьких дітей, або замовити таксі бус для групи дітей. Надсилайте особистий код своїм друзям та близьким, щоб отримати бонуси таксі в Одесі для наступних поїздок. Більше знайомих – більше бонусів від додатку таксі Таксіома.

Догори
Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися веб-сайтом Taxioma, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
ПОГОДЖУЮСЬ
ВІДХИЛИТИ