fbpx

Переатестація водіїв перевізників та водіїв служб таксі

Таксі Київ

Міністерство інфраструктури готує  своєрідну переатестацію для водіїв України. В рамках даної програми українцям доведеться повторно здавати екзамени по керуванню автомобілем. Законопроект вже підготований та очікує ухвалень.

Але не всі водії здаватимуть на права повторно. Переатестація є обов’язковою лише для тих водіїв, які надають послуги перевізника пасажирів та вантажів чи працівників служб таксі. Проект передбачає аналогічні переатестації для перевізників раз на 5 років.

В міністерстві вважають, що такі заходи необхідні, оскільки 85% аварій та ДТП за участі перевізників трапляються саме через порушення ПДР водіями.  Здебільшого проблемою на дорогах у патрульній поліції вважають мобільні телефони. Коли водії  відволікаються на свої смартфони, вони втрачають концентрацію, а ризик ДТП зростає в рази. Згідно до пункту 2.9д ПДР України, водіям забороняється користуватися засобами зв’язку, тримаючи їх в руці. Використання телефону дозволяється лише з гарнітурою. Штраф за невиконання цього правила становить 425 гривень.

Після завершення переатестації водії отримають спеціальні картки, що будуть підтверджувати кваліфікацію водіїв. Законопроект націлений на водіїв категорії С, СЕ, С1, С1Е, D, DE, D1 та D1E. Кожні 5 років вони будуть проходити курси від 35 до 280 годин. Коли курс закінчиться водії здаватимуть екзамен з 60 питань.

А для того щоб замовити дешеве таксі онлайн, завантажуйте мобільний додаток Taxioma та насолоджуйтесь поїздкою містом.Догори
Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися веб-сайтом Taxioma, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
ПОГОДЖУЮСЬ
ВІДХИЛИТИ