fbpx

Дешеве таксі в місті Первомайськ під час пандемії

Замовити таксі в Первомайську

Згідно останнього засідання Державної комісії з екологічної безпеки, місто Миколаїв тепер знаходиться у так званій “червоній зоні” в той час як решта області у помаранчевій. Станом на 14 листопада у області було зафіксовано близько 400 захворювань за добу. Ці рівні будуть актуальними на протязі 14 днів д наступного засідання комісії по питанням техногенно-екологічної катастрофи. 

Обласна рада Миколаївської області та міста Первомайськ закликає жителів дотримуватися карантинних норм та  виконувати вказівки щодо особистої гігієни, надягання масок, дотримання дистанції та регулярної дезінфекції поверхонь. Крім того не рекомендується без нагальної потреби виходити з дому та уникати скупчень людей.

В таких умовах громадський транспорт хоч і працює, але саме він являється одним з найнебезпечніших місць, де можна заразитися. Якщо ви хочете замовити недорого замовити таксі  Первомайськ Миколаївська область, щоб потрапити вчасно на роботу , до школи чи лікарні  – завантажте на свій смартфон  таксі додаток Taxioma буквально в два кліка. Зручний і простий додаток пропонує кожному користувачеві таксі за найнижчими цінами в місті. Крім того ви можете самостійно розрахувати ціну таксі Первомайськ та регулювати рекомендовану вартість поїздки.

Вкажіть, який тип авто ви хочете замовити: таксі стандарт для того щоб замовити дешеве таксі; комфорт – для замовлення автомобіля класу преміум та люкс; універсал – для сімейних поїздок; мікроавтобус – для замовлення таксі бус. Якщо ви подорожуєте з дітьми, то вкажіть це в деталях до замовлення, щоб водій поставив до таксі автокрісло. При поїздці з тваринами натисніть на відповідне налаштування, щоб додаток знайшов вам водія, який не має алергії на шерсть.

Щоб замовити таксі ще дешевше, запрошуйте друзів використовувати додаток Taxioma та отримайте бонусні 45 гривень на свій особистий рахунок. Більше друзів – більше грошей від Taxioma. Taxioma – зручний додаток для дешевого таксі в Первомайську та інших великих містах України.

Догори
Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися веб-сайтом Taxioma, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
ПОГОДЖУЮСЬ
ВІДХИЛИТИ