fbpx

Привести, довезти, перевезти – все доступно з Taxioma!

Не роби того, що замість тебе можуть зробити інші. Замовляй таксі Київ Бориспіль онлайн.  

    Зрозуміло що нам неприємні ситуації коли ми забуваємо документи, речі в гостях або ж вчасно купити квіти. Вартість таксі Київ знижена для таких поїздок!

 

   І  зовсім моторошною здається сама думка  про необхідний переїзд. Іноді, ми готові витратити місяці на вирішення певних питань.

   І ось, несподівано, світ захопила пандемія COVID-19. Перша розгубленість змінилась потребую освоювати нові технології та активніше користуватись       он-лайн сервісами. І вже зовсім неочікуваний розвиток подій – кур’єри стали героями Китаю! Їх вклад у боротьбу з COVID прирівняли до лікарів.

    Дотримуючись вимог жорсткого карантину, китайці масово почали замовляти життєво необхідну їжу, ліки та інші послуги через Інтернет.

    “Тим, хто доставляє їжу, що замовлена онлайн, вдалося заспокоїти країну так, як це не вдавалося нікому, навіть Уряду. Оскільки вони показують людям, що ті можуть купувати їжу за прийнятною ціною”, – заявив директор China Market Research Group Шон Рейн.

       Так технології та маловідоме слово діджиталізація  впевнено ввійшли у буденність людей 21 століття. Щоправда, серед українців ще  є значна частина тих, хто вважає, що смартфон і все що з ним пов’язано – це складно!

          Ніхто не може точно сказати, коли насправді завершиться карантин, який покищо запровадили до 30 червня 2021 року. Тому число тих українців, які будуть змушені освоїти сучасні технології і стати більш мобільними точно збільшиться.

Сервіс доступного авто TAXIOMA відповідає кращим практикам світу.

Завантажити мобільний додаток можна безкоштовно. Реєстрація без зайвої тяганини – хвилина – і одразу один мобільний додаток для виклику авто у 17 містах України у твоєму смартфоні!

    Якщо бажаєш, TAXIOMA стане твоїм кур’єром! Магазин, аптека, пошта, – все чого потребує клієнт доступно. Передбачена навіть можливість керувати ціною! Можеш залишити встановлений тариф за поїздку, змінити його на рекомендовану вартість або запропонувати свою ціну!

   А ще – ми підтримуємо клієнтів у прагненні бути впевненими у завтрашньому дні! Саме тому передбачили опцію попереднього бронювання авто.

 

Більше інформації на сайті https://taxioma.ua/

Переходь за посиланням та завантажуй додаток Taxioma в:

Догори
Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися веб-сайтом Taxioma, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
ПОГОДЖУЮСЬ
ВІДХИЛИТИ