fbpx

Скільки заробили камери фіксації ПДР з авто та таксі в Києві

таксі київ ціна

З червня 2020 року на дорогах Київщини працюють камери автоматичної фіксації порушення ПДР. Як повідомляє Державна Казначейська Служба України, 50 камер відеофіксації порушення швидкісного режиму за період з червня по листопад принесли в місцевий бюджет понад 170 мільйонів гривень.

Станом на 1 грудня 2020 року, загальна сума адміністративних штрафів за порушення ПДР, які було зафіксовано в автоматичному режимі складала 172 598 802 гривні 68 копійок.

Як повідомлялося раніше, МВС України вже почало оновлення програмного забезпечення та встановлення додаткових камер, що можуть відстежувати не тільки порушення швидкісного режиму, але й рух по смугам громадського транспорту.

В 2021 році МВС планує збільшити кількість кількість камер автоматичної фіксації порушень ПДР в три рази. Цього разу буде обладнано не лише столичний регіон. Раніше Антон Геращенко повідомив, що за 2020 рік було закуплено 200 камер автоматичної відеофіксації порушень, а вже у 2021 році буде закуплено ще 400 одиниць відеотехніки для обладнання основних автомагістралей країни.

Які штрафи можуть отримати водії автівок та таксі

  • перевищення швидкості більше ніж на 20 км/год – 250 гривень
  • перевищення швидкості більше ніж на 50 км/год – 510 гривень

Якщо сплатити штраф на протязі 10 діб, то сума зменшується вдвічі. Загальний строк сплати штрафу – 30 днів.

Щоб швидко і вчасно потрапити в необхідне вам місце, завантажте додаток Taxioma на свій смартфон та отримайте можливість замовити  таксі недорого в найбільших містах України. Запрошуй друзів, надсилай промокоди та отримуй бонуси.

Догори
Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися веб-сайтом Taxioma, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
ПОГОДЖУЮСЬ
ВІДХИЛИТИ