fbpx

Кривой Рог теперь на карте TAXIOMA!

         Днями до географічної карти присутності сервісу доступного виклику авто додалось найдовше місто в Європі – Кривий Ріг.

         Протяжність Кривого Рогу з Півночі на Південь – 160 км, ширина – до 20 км. Лише за кілька годин у місті можна отримати “космічні” враження від тамтешніх краєвидів з таксі Кривий Ріг. Однак місто відоме здебільшого з інших причин. Найперше, цікавими та відомими особистостями.

        Кривому Рогу є ким пишатись.

        – Там народилася і досі проживає найсильніша дівчина планети – Варвара Акулова. Цей факт вже двічі підтверджений “Книгою Рекордів Гіннеса”.

       – Переможець Першої Дитячої “Битви екстрасенсів” Сергій Лаврентюк – криворіжець.

       – Співачка Ольга Горбачова (група “Арктика”) народилася і виросла у Кривому Розі.

         Статус почесних громадян міста наразі мають близько 50 людей. Щоправда, більшість імен списку пов’язані безпосередньо з трудовими досягненнями тих, хто працював на підприємствах найбільшого у світі залізорудного басейна “Кривбас”. Україна і досі славиться своїми запасами залізних руд – понад 27 мільярдів тон.

         У Кривому Розі є унікальний підземний трамвай – в Україні такий один. Метротрам з лівостороннім рухом також єдиний у Європі.

         Якщо ж ви більше прихильник комфорту та мобільності ніж раритетних речей – викликайте дешеве таксі Кривий Ріг в додатку Тaxioma!

         Перебуваючи у Кривому Розі кожен може відчути себе марсіанином, адже у місті є багряні землі та озера. Фактично це місцини, що почервоніли від окислої залізної руди. Серед туристів вони стали дуже популярними.

         Тут можна також побачити понад 60 парків і скверів. Як не дивно, це ще й одне з найзеленіших міст України.

          Вирушати у дорогу до Кривого Рогу рекомендуємо з сервісом доступного та комфортного авто Тaxioma!  Протягом шести годин доїзду можна переглянути українські фільми, що були зняті саме у цьому славетному місті: фільм “Донбас” режисера Сергія Лозниці, “Червоний” Зази Буадзе, “Анна” Декеля Беренсона і “Носоріг” Олега Сенцова.

          Жителі 20 міст України вже активно викликають авто для поїздок через зручний мобільний додаток Тaxioma, – спеціально розроблений, щоб бути максимально комфортним.

           Рухаємось далі…

Скачивай приложение TAXIOMA  и заказывай доступное такси онлайн!

Пролистать наверх
Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися веб-сайтом Taxioma, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
ПОГОДЖУЮСЬ
ВІДХИЛИТИ