fbpx

Бархатный сезон из Taxioma: от Одессы до Бердянска.

такси Бердянск

Скачивай приложение TAXIOMA  и заказывай доступное такси онлайн!

     Онлайн-сервіс виклику авто Taxioma відтепер у 18 містах України. Днями до переліку міст України де вже працює сервіс доступного та якісного таксі додали місто Бердянськ. Таксі Бердянськ разом з Таксіома! Географію знову розширено! То ж пакуй валізи, обирай маршрут та прямуй до моря відкривати оксамитовий сезон. Найдешевше таксі в Бердянську з TAXIOMA вже реально працює. Тому не зволікай! Качай додаток та замовляй дешеве таксі в Бердянську!
     Принципи роботи Taxioma не змінює – забезпечити якісні та доступні поїздки клієнтам. Саме тому спеціально розроблений мобільний додаток Taxioma є простим та легким у користуванні не лише досвідченим користувачам гаджетів, а навіть людям літнього віку та школярам. 
     Сьогодні Бердянськ – це місто з населенням майже 110 тисяч громадян. Його мешканці із задоволенням та гордістю розповідають туристам та гостям про час, коли місто здобуло славу потужного торгового порту.       Офіційною датою заснування міста Бердянськ прийнято вважати 1827 рік. А вже  із запису 1867 року пам’ятної книги Таврійської губернії читаємо: «Тепер уже немає сумніву, що для всього Азовського узбережжя Бердянський порт буде тим, що Одеса для чорноморських берегів».

Одеса – Бердянськ

     Одесу та Бердянськ по праву можна назвати курортними перлинами України. Міста мають унікальні природні умови для відпочинку та оздоровлення. Туристи оцінять тепле море, мілкопіщані пляжі, грязі та мінеральні води. А ще, багато красивих та мальовничих місць.

Перлина Бердянська – коса

     Попри активну забудову Бердянської коси сучасними готелями та базами відпочинку, вона досі зберігає первозданну природу. З метою збереження даної території у 2005 році був прийнятий закон про оголошення природних територій міста Бердянська Запорізької області курортом державного значення.

Слюсар дядя Вася, Бичок-годувальник, хлопчик-рибалка та жаба

     Важко знайти місто, яке може здивувати туриста всього одним пам’ятником. Бердянськ може! І навіть не одним…
І що цікаво, усі вони з життя:  слюсар дядя Вася, що виглядає із люка на центральній площі, єдиний у світі пам’ятник азовському Бичку-годувальнику, пам’ятник дачникам,  щасливому дитинству (що символічно відображений у вигляді триколісного дитячого велосипеда), башмаки-скороходи, хлопчик рибалка на дамбі і жаба, як символ людських пороків.
До Бердянська треба приїхати і все побачити!

Скачать приложение TAXIOMA – легко, иди по ссылке:

Пролистать наверх
Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися веб-сайтом Taxioma, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
ПОГОДЖУЮСЬ
ВІДХИЛИТИ