fbpx

Обновленный троллейбусный парк и дешевое такси в Кременчуге

сервіс таксі кременчук

На сьогодні місто Кременчук може похвалитись не лише дешевим таксі, але й найнижчими цінами на громадський транспорт. Міський голова Віталій Малецький останні декілька років взяв курс на оновлення тролейбусів та відновлення маршрутів.

Зараз в Кременчуці працює 40 сучасних тролейбусів, а парк КП “Кременчуцьке тролейбусне управління” повністю оновлений. Окремі тролейбуси з автономним ходом будуть курсувати маршрутами до найбільш віддалених районів Кременчука, де відсутня контактна мережа. Такі тролейбуси рухаються завдяки контактній мережі в центральних районах, а до віддалених мікрорайонів вони прямують завдяки акумуляторним батареям. Наразі такий транспорт працює в напрямку Петрівки та Великої Коханівки.

Також планується відновити маршрут №26 “Молодіжний – Крюків”, для якого було закуплено з Білорусі 8 тролейбусів з автономним ходом, які мають прибути до дня міста. Незважаючи на модернізацію, комунальний транспорт у місті Кременчук залишиться найнижчою в Україні – 2 гривні.

Згідно до останніх новин Кременчук знаходиться у жовтій зоні карантину, а кількість громадян у тролейбусах все ще обмежені сидячими місцями. Але для тих громадян, яким потрібно швидко дістатися з одного мікрорайону до іншого, працює швидкий та дешевий сервіс таксі Taxioma. Для цього необхідно завантажити додаток на свій смартфон та обрати підходящий автомобіль. Окрім того ви можете не лише замовити найдешевше таксі Кременчука, а й запросити своїх друзів та отримати бонусні кошти для своіх наступних поіздок.

Пролистать наверх
Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися веб-сайтом Taxioma, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
ПОГОДЖУЮСЬ
ВІДХИЛИТИ