fbpx

Сервіс доступного авто TAXIOMA: два роки на ринку України

   Щодня, впродовж двох років, якісно виконано понад десятки тисяч замовлень. І кожне з них – ЛЕГКО та доступно для клієнта! Два кліки – і ти в дорозі. Команда TAXIOMA продовжує працювати над вдосконаленням мобільного додатка, щоб зберегти високу якість послуги, низьку вартість таксі в Києві та відповідати запитам найвибагливіших клієнтів.

   Співзасновник TAXIOMA Василь Худинець зазначає: «Попри певні значні переваги мобільного додатку, вважаю, що ще є куди рухатись. Візуалізація та алгоритми є досить легкими. Прагнемо ще більшого комфорту для клієнта у користуванні додатком Таксіома.  Як відомо, краще – ворог хорошому. Тому не зупиняємось. Доводиться долати і виклики.  Ми працюємо на ринку по моделі «бізнес-партнерства».  Вона і дає можливість швидко розширювати географію Таксіоми. Під час інтеграції і виникає найбільше завдань, які треба вирішувати. Маємо зберегти швидкість роботи додатку, взаємодію «клієнт-додаток-водій» та коректну передачу даних замовлення послуги. Зважаємо і на швидкий розвиток технологій. Чи не щотижня проводимо певні внутрішні технічні зміни . Щоквартально оновлюємо додаток. Інколи навіть частіше. Тут залежить від прийнятих рішень щодо удосконалення  алгоритмів. Це постійний процес. Саме він дозволяє утримувати рівень легкості користування на позначці 90-92%. Як бачите, є куди рухатись. Так, я перфекціоніст».

   Сервіс Taxioma сповідує певні цінності. Серед ключових – якість послуги та її доступність. TAXIOMA пропонує клієнтам не просто оптимальне співвідношення ціни та якості, а чесну вартість поїздки. У мобільному додатку сервісу налаштована загальнодоступна тарифна сітка. Клієнту навіть надана можливість керувати вартістю поїздки та замовляти таксі в Києві дешево. Вибір зажди за клієнтом!

   Таксіома – доволі молодий сервіс доступного авто, який підлаштовується під потреби клієнта. А чи відомо вам що означає  назва бренду?  – Ми привідкриємо секрет,  який не розповідали ще нікому.

   Слово «таксі» просте і зрозуміле кожному. Хоча сьогодні актуально говорити не лише про таксі як засіб громадського транспорту, а про цілу сервісну систему, яка відповідає за перевезення клієнтів, їх зручність та безпеку.

   «Ом» – слово сили, у східній культурі його вважають священним.

   ТАКСІОМА – читається легко і звучно. Проте має свій жіночий стержень, як і автівки – вибагливі, інколи примхливі, але вірні своєму власнику.

   Бренд створювався чоловіками. У ньому закладена філософія комфорту, що надихає прагнути більшого, невпинно розширювати географію.

   Жителі 20 міст України вже активно викликають авто для поїздок через зручний мобільний додаток Таксіома, – спеціально розроблений, щоб бути максимально комфортним.

Час рости далі.

   Шукай своє місто в додатку TAXIOMA! Обери сервіс, що дає можливість рухатись без обмежень та зайвих витрат 24 години на добу, 7 днів на тиждень!

Завантажуй додаток TAXIOMA  та замовляй доступне таксі онлайн!

Догори
Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися веб-сайтом Taxioma, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
ПОГОДЖУЮСЬ
ВІДХИЛИТИ