fbpx

Швидке таксі онлайн без порушень ПДР в Києв

Штрафи за перевищення швидкості

Новий проект від МВС України продовжує змінювати закони щодо дорожнього руху. Останньою новиною поділився заступник міністра Антон Геращенко – штрафи за перевищення швидкості зростуть в декілька разів. Якщо автомобіль перевищив допустиму швидкість більше ніж на 50 кілометрів на годину, то замість 510 гривень необхідно буде сплатити 3400 гривень.

В Міністерстві Внутрішніх Справ України також заявляють, що вони в своїх планах орієнтуються на європейські системи покарання за перевищення швидкості, а саме на Фінляндію та Швейцарію. В цих країнах розмір штрафу обчислюється відсотком від доходу. На думку Геращенка, це стане величезним кроком вперед, та змусить державні компанії, приватні підприємства, служби дешевого таксі, автопарки та можновладців дотримуватися правил дорожнього руху. Тенденція останніх років показує, що більшість компаній отримує понад 3-4 мільйона гривень доходу щомісячно. В зв’язку з цим, Геращенко відмітив, що штраф в обсязі 2% від доходу це вже значна сума, яка змусить дотримуватись ПДР абсолютно усіх, та стане прекрасним джерелом інвестування наступних проектів.

За місяць свого існування, вже з’явилися не задоволені новою системою. Власники автомобілів, якими користуються інші особи почали отримувати на положення про порушення та сплату штрафу. В міністерстві радять власникам оформляти “належного користувача” для водіїв своїх транспортних засобів. Також Геращенко заявив, що власник авто може в два кліка відправити QR-код для оплати штрафу безпосередньо водієві який порушив ПДР – сплачувати штрафи має порушник.

Для тих водіїв, що регулярно перевищують допустиму швидкість на дорогах, також готується нововведення. “Гонщики”, як їх часто називають, отримати попередження про можливість потрапити за грати.

Система автоматичної фіксації порушників ПДР за 2 роки повинна поповнитися ще 2000 камер по всій Україні. Вона вже продемонструвала свою ефективність – за місяць її існування було сплачено понад 2 мільйони гривень штрафів. До системи було підключено більшість банків України, щоб порушник міг сплатити штраф якомога швидше. Всього ж планується встановити близько 6000 камер на всіх дорогах України. Також в МВС попереджують, що з 1 липня камери такожє фіксуватимуть пересування по смугам громадського транспорту, рух на червоне світло та трафік на перехрестях.

Догори
Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися веб-сайтом Taxioma, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
ПОГОДЖУЮСЬ
ВІДХИЛИТИ