fbpx

Як зміняться ціни на таксі та громадський транспорт у Сумах

таксі суми номер

На початку лютого у Сумах перевізники попередили жителів міста про зростання цін за проїзд у маршрутних таксі. Перевізники пообіцяли обладнати свої автобуси GPS-трекерами і саме це стало причиною підвищення тарифів. Ціну за проїзд було підвищено у всіх маршрутках, а от трекери встановили не всі – трое перевізників забули про свої обіцянки.

Як повідомляють користувачі та “Суспільне.Суми”, тролейбуси та автобуси “Електротранспорту”  додаток відстежує бех проблем, а от маршрутки приватних підприємств відстежуються не завжди. Наприклад, маршрутки №55 та №13 фіксуються регулярно на кінцевій зупинці “Героїв Крут”, а маршрут №3 відстежити ще нікому не вдалося.

На іншій кінцевій зупинці “Роменська” програма відстежує маршрутки лише №17а та 55. Маршрутки №1 та №19 додаток не відображає. При перевірці маршрутного таксі №1, водій показав непрацюючий GPS-трекер. Загалом перевірка 15 маршрутів виявила 3 перевізників-порушників: ФОП ”Масюк”, ПП”Запорожець”  та ТОВ “Сумипастранс” не відреагували на зауваження комісії та відмовилися давати коментарі.

Таким чином, діджиталізація сервісу громадського транспорту у Сумах проходить повільно через некомпетентних та жадібних перевізників. Якщо ви хочете вчасно і швидко доїхати до будь-якої точки міста Суми, скористайтеся мобільним додатком Taxioma та замовляйте недороге таксі буквально в два кліка.  Надсилайте промокоди таксі друзям і близьким, щоб отримати бонусні кошти. Додаток Таксіома дозволяє швидко знайти підходяще авто з автокріслом, бус для невеликих груп людей  чи таксі для перевезення домашніх улюбленців та доставки вже в 17 містах України. Слідкуйте за нашими новинами.

Догори
Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися веб-сайтом Taxioma, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
ПОГОДЖУЮСЬ
ВІДХИЛИТИ