fbpx

Свідома математика: чому оренда авто стає вигідніша за його придбання?

тарифы такси киев

Ми досі щодня по телевізору бачимо рекламу крутих машин. Досі дев’ять з десяти автовласників мріють змінити свою автівку на нову. І це, незважаючи на затори, щоденні витрати на пальне, ремонт, страховку і ще десяток непередбачуваних ситуацій…. Запитаєте, а хто ж той один, хто не мріє?! Мабуть, власник кредиту?! Можливо, але не лише…Замовлення таксі Київ – це лише один із варіантів. Благо, що тарифи таксі Київ не дуже високі!

Можливо оренда?

Щороку в Україні кількість тих, хто почав рахувати власні гроші та переваги  авто в оренду або повний перехід на послуги таксі зростає. Зважаючи на кліматичні зміни, як от нещодавнє підтоплення Києва, тема стає дедалі цікавішою.

Отож, Україна не Венеція. Плавзасоби – ситуативний транспорт. Авто купували і будуть купувати. Послугами таксі користувались і будуть користуватись. Єдине актуальне питання – ціна!

Варіант придбати новеньке омріяне авто в кредит сьогодні малопривабливий. Високі відсотки, економічна нестабільність та значні витрати на пальне. Варто пам’ятати і те, що нова автівка втрачає до 30 відсотків своєї вартості одразу як тільки виїжджає з салону.

Пільгове розмитнення!

Українці – люди практичні, і у своїй переважній більшості не є заможні.  Тому, вже не перший рік, попри відсутність закону та хоча б невеликих гарантій безпеки, продовжують привозити потримані авто з Європи. Радість, що машина придбана в рази дешевше, має гарний вигляд і навіть солідна марка, одразу гасне при першому ДТП. Навіть якщо винуватець автопригоди не водій євробляхи, відстоювати власні права майже неможливо, бо ти не власник, поки не розмитниш авто. А от сама процедура розмитнення – це і є той момент істини, доплатиш все на чому економив ще й купу часу і нервів витратиш. У цьому вже переконались сотні українців, які довго чекали дату 15 червня, коли почали діяти пільгові умови розмитнення для авто від випуску яких минуло понад 5 років та які ввезені в Україну не пізніше 31 грудня 2020 року. Пільги передбачили лише на легкові авто та вантажні масою до 3,5 т. Пільгові правила – лише тимчасове рішення, але системно питання доступного ввезення автівок з-за кордону не вирішується.

Як змінити кросівки на колеса не за всі гроші?!

Звичайно, варіанти є. В Україні покищо малопоширена практика брати авто в оренду. Однак, така послуга вже доступна у більшості міст та містечок. Чим довший термін оренди, тим дешевше вона коштуватиме.

І найбільш улюблений варіант українців – виклик таксі, замовлення таксі Київ. Головне, щоб не дорого, швидко та комфортно! Єдине правило, задля комфортного користування послугами таксі, це одразу обрати “свою” службу, яка відповідатиме вашим запитам. Також перевірте тарифи таксі Київ. Хоча вони не високі.

Taxioma – служба таксі у 17 містах України!

Швидко, якісно, доступно!

Завантажити додаток TAXIOMA – легко, іди за посиланням:

Догори
Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися веб-сайтом Taxioma, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
ПОГОДЖУЮСЬ
ВІДХИЛИТИ