Додаток оптимального таксі для водіїв напідпитку

приложение такси днепр

Новорічні святкування в Україні ще не завершилися, а патрульна поліція вже оприлюднює статистику щодо порушень ПДР в новому році. Так з 1 січня по 3 січня включно по всій Україні до служби 102 надійшло понад 132 000 дзвінків. Загальна кількість ДТП за цей невеликий проміжок часу складає 2241 випадків, які стали причиною смерті 33 осіб, а 183  особи отримали травми.

1 січня поліцейські склали 267 протоколів га водіїв з ознаками алкогольного та наркотичного сп’яніння. Загалом за новорічні вихідні з 31 грудня по 3 січня включно було складено 1356 адмінпротоколів за керування транспортними засобами в нетверезому стані. 

За керування автомобілем в стані алкогольного, наркотичного чи медикаментозного сп’яніння передбачаються наступні покарання:

  • за перше порушення  на протязі року передбачено штраф в розмірі 10 200 гривень та позбавлення права керування автомобілем терміном на 1 рік.
  • за повторне порушення на протязі року штраф складатиме 20 400 гривень і позбавлення права керування транспортними засобами на 3 роки.\
  • за наступні подібні порушення на протязі року штраф складатиме 40 800 гривень і позбавлення права керування автомобілем на 10 років.

Щоб уникнути штрафів та позбавлення водійських прав після святкування та корпоративів найкраще викликати таксі. Щоб зробити це якомога швидше заватажуйте додаток для оптимального таксі Taxioma. Це простий мобільний додаток який дозволяє замовити найдешевеш таксі в вашому місті в 2 кліка. 

Догори
Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися веб-сайтом Taxioma, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
ПОГОДЖУЮСЬ
ВІДХИЛИТИ