fbpx

Дешеве таксі в Білій Церкві з додатком Taxioma

Таксі Біла Церква недорого

Ми продовжуємо розширювати географію нашого мобільного додатку. Тому сьогодні у нас є чудова новина для жителів Білої Церкви. Кожен з білоцерківців може замовляти зручне та недороге таксі через мобільний додаток Taxioma. Тепер не треба запам’ятовувати та записувати у телефоні номери різних служб таксі – завантажуйте та встановлюйте Taxioma на свій мобільний телефон та отримуйте послуги таксі на європейському рівні.

Нагадуємо, що в додатку Taxioma доступна реферальна система “Запроси друга” – надсилайте власний реферальний код своїм друзям та родичам, які ще не користувалися додатком Taxioma та отримуйте кожен по 45 гривень на особистий рахунок. Бонусні кошти будуть нараховані після першої оплаченої поїздки того, хто був запрошений. За бонусні кошти ви також можете замовляти дешеве таксі в інших містах України де вже працює наш додаток. Не забувайте залишати відгуки про водіїв та ставити їм оцінки – це допомагає нам надавати нашим клієнтам більш якісні послуги, а найкращі водії отримають премії та винагороди. Якщо у вас виникли запитання, або з’явилися пропозиції щодо нашого сервісу – зверніться до цілодобової служби підтримки.

Найближчим часом дешеве таксі Taxioma буде доступне жителям й інших міст України. Замовляйте недороге та зручне таксі разом з мобільним додатком Taxioma та слідкуйте за нашими новинами на сайті та в соцмережах, щоб не пропустити нові вигідні акції та програми.

Догори
Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися веб-сайтом Taxioma, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
ПОГОДЖУЮСЬ
ВІДХИЛИТИ