fbpx

Додаток Taxioma – розрахувати вартість і зберегти гроші

як дізнатися ціну на таксі

Мабуть кожен з гостей та жителів столиці потрапляв у ситуацію, коли конче необхідно викликати дешеве таксі, а грошей в кишені не так багато, та й на сайті перевізників не вказані тарифи, або ж калькулятор цін не відповідає дійсності. Замовляючи таксі через дзвінок по телефону, клієнт дізнається вартість поїздки вже після оформлення замовлення.

Ситуація змінилася з появою мобільних додатків, коли ціна за поїздку відображається на дисплеї після вибору маршруту. Це значно спростило процедуру виклику автомобіля. Але далеко не секрет, що в окремі дні клієнтам доводиться доволі довго чекати, поки додаток знайде таксі. 

Як розрахувати ціну за поїздку з додатком Taxioma

Додаток Taxioma було розроблено з метою надання послуг якісного та недорогого таксі в Києві та інших великих містах України. Taxioma дозволяє будь-якому користувачеві викликати дешеве таксі  буквально в 2 кліка. Після того як ви вкажете адресу подачі авто та адресу пункту призначення, додаток автоматично розраховує ціну за поїздку. На цьому етапі ви можете вказати додаткові побажання до автомобіля, такі як велике багажне відділення, або кондиціонер. Також ви можете запланувати поїздку на необхідний вам час.

Taxioma надає можливість своїм користувачам самостійно регулювати ціну поїздки. Якщо у вас не вистачає коштів щоб оплатити рекомендовану суму, ви можете її зменшити та залишити коментар для водія. Якщо ж вам необхідно,щоб автомобіль був поданий вам якомога швидше, то збільште рекомендовану вартість. Завдяки величезній кількості автомобілів, додаток Taxioma знайде авто яке задовольнить ваші вимоги.

Завдяки зручному інтерфейсу додатку ви можете розрахувати вартість подорожі ще до моменту замовлення автомобіля. Більше не потрібно шукати онлайн калькулятори служб таксі та дізнаватися мінімальні тарифи – завантажте додаток Taxioma на свій мобільний, вкажіть маршрут та дізнайтеся ціну поїздки

Скористайтеся реферальною системою “Запроси друга”, розкажіть про додаток Taxioma близьким та друзям та отримуйте бонусні кошти на власний рахунок для наступних подорожей. Для наших постійних користувачів передбачені персональні знижки.

Догори
Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися веб-сайтом Taxioma, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
ПОГОДЖУЮСЬ
ВІДХИЛИТИ