fbpx

Дешеве таксі до залізничного вокзалу в Черкасах

таксі черкаси дешеве

2020 рік приніс чудові новини на Черкащину – нарешті місцеві урядовці вирішили оновити та вдосконалити залізничні сполучення міста Черкаси з іншими містами. Початок модернізації було покладено 23 вересня, коли з Черкаського залізничного вокзалу було вперше відправлено новий дизельний швидкісний потяг до станції ім. Т.Г.Шевченка, що неподалік Сміли. Серед місцевих жителів станція відома під радянською назвою Шевченково. Цей залізничний вузол слугує жителям Черкас, району та області пунктом пересадки на поїзди до будь-якої точки України.

Місцева влада вже встигла оїрестити відкриття нового потягу початком відродження української залізниці. Ділянка залізничного полотна між Черкасами та станцією Шевченка не електрифікована, тому наразі тут можливий рух лище дизельних поїздів. Проект електрифікації цієї ділянки закладено до до бюджету на 2021 рік. Щоб надати можливість громадянам швидко та дешево подорожувати вже цього року, було закуплено дизельні поїзди марки Skoda. Вони будуть курсувати маршрутом 4 рази на день в обох напрямках. Вартість подорожі на такому потязі буде складати від 77 гривень до 23 гривень. Потяг буде знаходитись у дорозі лише 35 хвилин.

У планах керівництва регіону запуск двоповерхового сучасного потягу сполученням Київ – Черкаси, а також запуск поїздів Інтерсіті. Але все це стане можливим лише після переобладнання та електрифікації ділянки між Черкасами та Смілою.

Ці зміни допомагають людям вже сьогодні зекономити час на подорожі до столиці, адже навіть з пересадкою до поїздів Інтерсіті на станції Шевченка тривалість подорожі зменшується на цілих 55 хвилин. Якщо ви поспішаєте на потяг, то варто замовити дешеве таксі в Черкасах за допомогою зручного додатку Taxioma. Завантажте додаток на свій смартфон та забронюйте поїздку на потрібний вам час. Окрім того, запросивши друзів ви зможете отримати бонусні кошти на власний рахунок, та замовляти зручне таксі недорого в найбільших містах України. 

Догори
Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися веб-сайтом Taxioma, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
ПОГОДЖУЮСЬ
ВІДХИЛИТИ