fbpx

Зростання трафіку та як замовити таксі у Чернігові

дешеве таксі чернігів

З кожним роком кількість автомобілів на дорогах Чернігівщини зростає. Місцева влада більше не може ігнорувати це явище, тому сьогодні, 29 вересня, міський голова на щотижневій нараді дав термінове завдання працівникам міської ради, відповідальним за дорожній рух. Суть задачі заключається в розробці проекту регулювання окремих  ділянок міста та створення загальної концепції поліпшення трафіку у місці. До проекта буде залучена патрульна поліція Чернігова. 

В першу чергу, на думку міського голови, необхідно врегулювати перехрестя вулиць Першого травня та Рокоссовського, вулиць Малиновського та 1 травня, та Кільцевої вулиці з вулицею 1 травня. Більшість жителів Чернігова вимагають від влади введення швидкісних обмежень, розміщення більшої кількості світлофорів та лежачих поліцейських, але міський голова попереджає, що такі нововведення зроблять Чернігів містом регулярних заторів, а в зимовий час взагалі містом транспортних колапсів.

Наразі жителі міста все частіше потрапляють до автомобільних заторів. Щоб уникнути заторів та вчасно потрапити до навчальних закладів, лікарень чи просто на роботу в годину пік найкраще замовити дешеве таксі у Чернігові. Завдяки новому додатку Taxioma замовити економ таксі у Чернігові можна буквально у 2 кліки. Завантажуйте додаток на свій смартфон, запрошуйте друзів та отримуйте бонуси на особистий рахунок. Крім того додаток пропонує лише підходящі вам автомобілі, а також досвідчених водіїв, які оберуть оптимальний маршрут незалежно від ситуації на дорогах.

На Червоному мості вже розпочали роботу по врегулюванні руху – по обидві сторони будуть розміщені пішохідні переходи та світлофори. Натомість буде демонтовано світлофор та пішохідний перехід  біля супермаркету, оскільки він не відповідає вимогам.

Догори
Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися веб-сайтом Taxioma, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
ПОГОДЖУЮСЬ
ВІДХИЛИТИ