fbpx

Таксі в місті Київ з автокріслом 100% подача

100% подача таксі з автокріслом

З роками чисельність населення нашої столиці зростає. Найбільше це помітно водіям  – затори на дорогах та часті ДТП яскраве тому свідчення. Тому зараз саме час, щоб задуматись про власну безпеку та ваших близьких під час подорожей містом. У 2020 році світ сколихнула епідемія COVID-19 та затяжний карантин, що зробило громадський транспорт ще більш небезпечним ніж раніше, адже не всі громадяни дотримуються правил і тим самим наражають на небезпеку себе і оточуючих.

Якщо вам необхідно їхати разом з вашою малолітньою дитиною, то навряд чи громадський транспорт стане найкращим варіантом. Щоб вчасно потрапити до лікарні, або ж просто й спокійно доїхати з однієї точки Києва до іншої разом з малими дітьми, більшість жителів столиці обирає онлайн сервіси таксі.

Щоб заощадити свої гроші, та не витрачати величезні суми на таксі, ми пропонуємо вам скористатися новим мобільним додатком для виклику таксі TAXIOMA. Завантажте цей простий додаток на свій смартфон чи планшет, та замовляйте найдешевше таксі в місті Київ всього лише в 2 кліка. Додаток доступний для завантаження у AppStore та PlayMarket. Для онлайн сервісу таксі Taxioma характерні найнижчі тарифи, зручні автівки та досвідчені водії, які гарантують нашим клієнтам безпечну, комфортну та зручну подорож, а також дотримання всіх норм і правил карантину.

Якщо ви будете їхати з дітьми до 12 років та зростом менше 145 см, згідно чинного законодавства, малі громадяни України повинні бути пристегнуті та сидіти у спеціальних автокріслах. Це забезпечує максимальний рівень безпеки у транспортному засобі, а батьки будуть спокійні за своїх дітей. Для того щоб замовлене таксі за допомогою додатку Taxioma було обладнане  таким автокріслом для дітей, після того як вкажете свій маршрут,, натисніть кнопку “Опції” та оберіть пункт “Дитяче крісло”. Ми гарантуємо ваш 100% подачу авто на протязі лічених хвилин з моменту замовлення, а також наявність у ньому автокрісла.

Ціна таксі з автокріслом в Києві

Taxioma це додаток який дозволяє кожному користувачеві замовити та викликати швидке та зручне таксі недорого. Окрім того кожен має змогу регулювати ціну за поїздку, яку додаток розразовує автоматично. Таким чином ви можете знизити або підвищити рекомендовану вартість під час замовлення.

Функція “Дитяче крісло” у додатку Taxioma абсолютно безкоштовна, адже більшість наших автомобілів обладнані таким автокріслом. Нагадуємо, що параметри вказані у вкладці “Опції”  безкоштовні – ви сплачуєте лише за поїздку, а ми надаємо вам якісний сервіс та комфорт.

Догори
Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися веб-сайтом Taxioma, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
ПОГОДЖУЮСЬ
ВІДХИЛИТИ