fbpx

Дешеве таксі в Дніпрі по швидкісним ділянкам дороги

Таксі в Дніпроетровськ

В Дніпрі на деяких вулицях на період з 1 квітня до 1 литопада було дозволено рух автомобілів з більшою швидкістю.Це правило буде працювати щорічно. Про це заявив виконком міської ради колишнього Дніпропетровська. Тепер власники авто та водії таксі Дніпро місті можуть розганяти свої транспортні засоби до 70 кілометрів на годину на наступних ділянках:

  • Запорізьке шосе – від вулиці Шинної до Аеропортівської.
  • вулиця Набережна Перемоги – від вулиці Овражна до вулиці Космічна.
  • вулиця Заводська – за виключенням окремих ділянок, таких як: 200 метрів з обох сторін від перехрестя з вулицею Павлова; від виїзду з шлаковідвалу до повороту на Кайдакський міст; 50 метрів з обох сторін від нерегульованих пішохідних переході в районі перехресть з вулицею Фатіми Гафурової (спортивний комплекс “Льодова Арена”) та вулицею Метростроївською.
  • Донецьке Шосе, від перехрестя з вулицею Березинська до дорожніх знаків 5.45 та 5.46 “Дніпро”.
  • вулиця Маршала Малиновського, від перехрестя з вулицею Любарського до Усть-Самарського мосту, за виключенням ділянок 50 метрів до нерегульованих пішохідних переходів з обох сторін.
  • міст Центральний.
  • міст Кайдакський.

За останні 5 років місто закріпилося серед лідируючих економічних регіонів України. Окремої уваги заслуговують нововведення для безпеки дорожнього руху – тактильна плитка, колесовідбійники, LED-підсвітка та нові світлофори. Також було відремонтовано більшість основних магістралей міста, тому пересуватися на власній автівці чи замовляти таксі в Дніпропетровську стало в рази швидше.

Як замовити дешеве таксі Дніпро

За останні роки служб таксі в Дніпро місті стало значно більше. Але більшість громадян все ще продовжують шукати оптимальне таксі в колишньому Дніпропетровську.

Додаток Taxioma дає змогу кожному замовити дешеве таксі в Дніпрі за найнижчими цінами. Обирайте клас автомобіля, та подорожуйте містом швидко і комфортно, адже наші водії мають стаж понад 5 років пасажирських перевезень і добре орієнтуються на вулицях Дніпра. Завдяки додатку Taxioma ви можете швидко розрахувати вартість таксі Дніпро.

Ціни на таксі в Дніпрі ніколи не були найнижчими в регіоні, але завдяки Таксіома ви можете заощаджувати та отримувати бонусні кошти на власний рахунок. Хочеш дізнатися як? Читай детальніше у розділі “Запроси Друга”.

Догори
Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися веб-сайтом Taxioma, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
ПОГОДЖУЮСЬ
ВІДХИЛИТИ