fbpx

Що очікувати під час замовлення таксі онлайн закордоном?

Як замовити зручне таксі?
  • Найдорожче таксі у світі – лондонські кеби. Слідом за ними одразу йдуть італійські та римські таксі, а третє місце у рейтингу найдорожчих послуг таксі займає Німеччина зі своїми найпунктуальнішими водіями.

  • А найдешевше таксі працюють у Індії та деяких провінціях Китаю. Аби вирізнитися серед сотень тисяч інших таксистів, один водій з Індії навчився водити лише на задній передачі. Дехто вважає що він просто не хоче ремонтувати важіль перемикання передач, який вже кілька років як заклинило на задній передачі. Загадковий водій навчився навіть маневрувати в нескінченних заторах і став настільки популярний, що для поїздки з ним треба записуватися за декілька днів.

  • Ще один рекорд належить Китаю. В цій країні найбільший відсоток таксистів жіночої статі – аж 35-40% за різними даними.

  • Згідно застарілого закону, в Австралії водій таксі мусить возити з собою сноп сіна, щоб погодувати коня, якщо той зголодніє. Ініціатором цього закону колись виступили організації захисту тварин. Коні вже давно не використовуються, а закон лишився.

  • Найбільший таксопарк зареєстровано у Мехіко – більше 60 000 авто!

  • Найчесніший водій таксі проживає у США. Одного разу він знайшов в своєму недорогому таксі справжній скарб. Його клієнт, відомий ювелір з Нью-Йорка забув в машині сумку з коштовностями, загальна вартість якої перевищувала $350000. Водій повернув її власнику та отримав в подарунок діамантовий браслет вартістю $10000.

  • А таксист з Афін навіть отримав нагороду від Олімпійського комітета за захист честі усієї Греції. Чесний водій повернув срібну олімпійську медаль одному з чемпіонів, який залишив свою нагороду у таксі.

  • США стала однією з перших країн де з’явився каршерінг – явище, коли громадяни з метою економії вирішують “поділитися авто” з іншими. Одна з фірм навіть створила на власному сайті сервіс для своїх користувачів, щоб вони могли знайти попутників, у яких співпадає пункт призначення та подачі таксі.

  • Найдорожчий та найдовший маршрут таксі належить таксисту та двом мандрівникам з Фінляндії. Вони здолали 23 000 кілометрів – виїхали з фінського міста Нокіа, перетнули всю Скандинавію, дістались до Іспанії, та повернулись назад до Нокіа. Вартість подорожі складала 70000 фінських марок – близько $15000.

  • Мер Праги вирішив перевірити чутки про те, що празькі таксисти дурять іноземних туристів. Він замаскувався за допомогою косметичних засобів та став видавати себе за італійського туриста. Чутки виявилися правдою – водій попросив суму яка перевищувала стандартну в 5 разів. Нечесний таксист був оштрафований на 33000 євро.
Догори
Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися веб-сайтом Taxioma, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
ПОГОДЖУЮСЬ
ВІДХИЛИТИ