fbpx

Таксі для онкохворих в Україні

таксі в києві дешеве

Нещодавно українців збентежила новина про те, що Кабмін зайнявся перерозподілом коштів, які були виділені на модернізацію молекулярно-генетичної діагностики онкологічних захворювань. Загалом з цієї програми було взято 104 752 000 гривень.

  •  61 500 000 гривень відправилися до “Укравтодору” для ремонту доріг у Львівській області, щоправда ніде не було сказано про збільшення кількості смуг на дорогах для збільшення їх пропускної спроможності.
  • 20 000 000 гривень було перерозподілено для ЛНУ ім. І.Франка. Кошти будуть витрачені на ремонт головного корпусу.
  • 6 000 000 гривень виділено для ремонту монастиря на вулиці Г.Сковороди у Києві.
  • 10 000 000 гривень на проект “Новокостянтинівська шахта”.

Натомість для онкохворих було створено колл-центр. Зателефонувавши на гарячу лінію можна буде отримати консультацію лікаря, дізнатися як отримати необхідні медикаменти, допомогу від держави, рекомендації і відгуки про лікарів та замовити безкоштовне таксі онлайн до найближчого державного онкологічного центру. і в зворотню сторону. Ідея колл центру  для людей з онкологічними захворюваннями та їх близьких належить фонду “Варто жити” за підтримки Міністерства Охорони Здоров’я України.

Колл центр розпочне роботу вже в листопаді 2020. В умовах поширення COVID-19 хворі на рак знаходяться в зоні ризику, адже їх імунітет слабший, і поїздки на громадському транспорті може бути дуже небезпечний..Щоб уникнути зараження новим корона-вірусом варто дотримуватися дистанції, слідкувати за гігієною, а також уникати скупчень людей.

Нагадуємо: щоб замовити таксі недорого, завантажуйте мобільний додаток Taxioma на свій смартфон та  накопичуйте бонусні кошти. Запрошуйте друзів та отримуйте на власний рахунок 45 гривень.

 

 

Догори
Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися веб-сайтом Taxioma, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
ПОГОДЖУЮСЬ
ВІДХИЛИТИ