Дешеве таксі у Херсоні до дня міста в додатку Taxioma

такси херсон эконом

19 вересня у Херсоні за звичаєм святкують день міста. Цього року місту виповнилося 242 роки. Незважаючи на карантин, у місті заплановано чимало святкових заходів, у тому числі  й спортивних.

В зв’язку зі святом Міська Рада Херсона вирішила перекрити деякі вулиці міста. Так з 10:00 до 19:00 буде заборонено рух транспорту по Потьомкінській вулиці, а також у Успенському провулку. Також рух транспорту буде заборонено на Рішельєвській та Торговій вулицях до їхніх перехресть з вулицею Суворова. Не знаючи міста, водії та власники автомобілів можуть витратити чимало часу, щоб дістатися з одного кінця міста до іншого. Найкращим способом пересування це замовити таксі у Херсоні. Завдяки зручному додатку Taxioma кожен може викликати зручне та дешеве таксі буквально в 2 кліка. Таксі Taxioma  – це досвідчені водії, які чудово орієнту.ться у місті, та знають кожну його вулицю.

Окрім вищезазначених вулиць, поліціянти перекриють проспект Ушакова від Портової вулиці до набережної міста. І хоча цього року традиційного концерту у Херсоні не відбудеться, у місті будуть проводитися інші культурні заходи, які не дадуть сумувати жителям та гостям міста. Влада міста пушла на свідомий ризик, не відмінивши святкування, хоча у сусідньому Миколаєві та інших містах України святкування днів міста були або ж скасовані, або ж перенесені.

Зі слів працівника Херсонської міської ради Олени Урсуленко, місто зовсім не готове до святкувань. Секретарка висловила своє невдоволення управлінцями та керівниками ЖКГ, які проводять показові прибирання та підготовки для телекамер одного з телеканалів. Очолює таку “телепоказуху” заступник міського голови Олена Мазур. Задля гарної картинки телевізорі, на набережну було привезено спеціальну машину для прибирання, а робітники навіть мили плафони ліхтарів. Прибирання було завершено одразу після вимкнення камер.

Exit mobile version
Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися веб-сайтом Taxioma, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
ПОГОДЖУЮСЬ
ВІДХИЛИТИ