fbpx

Таксі у Ніжині безпечніше ніж громадський транспорт

таксі нежин

Минулого тижня Ніжин та околиці було позначено як “червону зону”, що означає про максимальний рівень росту захворювань на COVID-19 в Україні. Було зупинено рух громадського транспорту, а також  зачинено на карантин освітні заклади.

22 вересня Державна комісія вирішила зняти обмеження щодо громадського транспорту та закладів освіти. Причиною тому стало звернення Андрія Подорвана – заступника голови Чернігівської обласної державної адміністрації, яке було надіслане до комісії ще в п’ятницю. У зверненні було запропоновано наповнювати громадський транспорт лише на 50%, а також відновити роботу шкіл та інших навчальних закладів.Решта обмежень, включаючи заборону діяльності культурних закладів, ресторанів, кафе та спортивних залів, залишаються в силі.

Представники влади нагадують, що краще залишатися вдома та дотримуватися дистанції на вулиці. І хоча роботу транспорту дозволено, найбезпечніше замовити у Носівському районі та місті Ніжин таксі, якщо вам необхідно потрапити до лікарні, купити продукти, або доїхати до школи. 

На 21 вересня на Чернігівщині зафіксовано “жовту”, “Зелену”, “помаранчеву” та “червону” зони. У лікарнях зареєстровано понад 3 300 захворілих на COVID-19. Тому усі громадяни повинні дотримуватися правил гігієни, регулярно дезінфікувати контактні поверхні, а також правильно надягати маски, прикриваючи і ніс також.

На час дії карантину більшість служб таксі ніжина знизили тарифи. Також ви можете замовити службу доставки у таксі і не наражати себе на небезпеку. Користуйтеся мобільним додатком для замовлення  таксі у Ніжині та отримайте бонусні кошти на власний рахунок.

Догори
Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися веб-сайтом Taxioma, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
ПОГОДЖУЮСЬ
ВІДХИЛИТИ