fbpx

До уваги водіїв таксі в Києві: ремонт проспекту на Оболоні

Такси в Киеве мобильное приложение

Останні декілька місяців на дорогах Україна та столиці продовжуються ремонтні роботи. Як повідомляє Укравтодор, до ремонтних робіт залучаються провідні європейські компанії та сучасна техніка. Окремі ділянки доріг вже цілком відповідають новітнім стандартам, але ще багато окремо взятих доріг та вулиць залишаються предметом обговорення власників авто та водіїв будь-якої служби таксі.

Після ремонту на эстакадах Шулявського мосту в минулому місяці та обмежень руху на мосту Південний з 23 до 24 липня, задля ремонтів з’їзду на Столичне шосе, настала черга проспекта Степана Бандери. Обмеження руху буде продовжуватись з 1 серпня до 23 серпня включно, як заявляє КМДА.

Новий ремонт розпочато в зв’язку з відновленням ділянки дороги між шляхопроводом на вулиці Богатирська та Оболонським проспектом. Асфальтне покриття буде оновлене лише в напрямку вулиці Олени Теліги, тому в найближчому майбутньому ділянка буде знову викликати затори в столиці.

Комунальна корпорація запевнює, що робота на дорозі буде завершена якомога швидше. Орієнтовно, роботи над одним напрямом проспекту будуть продовжуватись 3 тижні. Також керівництво в своєму повідомленні вибачається перед усіма гостями та жителями столиці за тимчасові незручності.

Догори
Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися веб-сайтом Taxioma, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
ПОГОДЖУЮСЬ
ВІДХИЛИТИ