fbpx

Літо 2020 в Одесі та як знайти эконом таксі на відпочинку

Заказать такси єконом в Одессе

В зв’язку з тим, що Одеська область потрапила в зелену зону карантину, місцева влада зняла обмежувальні заходи. Кабмін України дозволив відкриття дитячих оздоровчих таборів та курортних закладів. Ресторани та нічні клуби можуть працювати до ранку, але дотримуватися карантинних обмежень все ще треба.

Траса Київ – Одеса стала центром транспортних затор на території України вже на протязі кількох діб. Величезна кількість туристів з усієї України прямує на відпочинок на морі. Повідомляється про рекордні 25 кілометрові затори на в’їзді в Одесу. Це доволі втішні новини для туристичного бізнесу, включаючи служби таксі в Одесі.

Через пандемію коронавірусу та обмежувальні заходи, набирає популярність відпочинок на території України. Населення подорожує власною країною та відкриває для себе нові чудові та цікаві місця. Але головною проблемою туристичного бізнесу, як і багатьох інших економічних галузей України, являються дороги.  Ремонтні роботи відбуваються нерівномірно і хаотично, що призводить до транспортних колапсів, які й стали причиною 12 місця України в антирейтингу по транспортній ситуації від Tomtom.

Ціни на таксі в Одесі


Щоб замовити дешеве таксі в Одесі, достатньо завантажити додаток Таксіома на свій телефон та замовляйте таксі буквально в 2 кліка. Завдяки великій кількості водіїв та партнерських компаній, додаток швидко знайде вам таксі за найнижчими цінами. Крім того, ви можете самостійно розрахувати вартість таксі в Одесі.

Якщо вам необхідно знайти таксі в селі Рибаківка, ви також можете скористатися Taxioma. Маршрут таксі Одеса Южне також можна замовити з  цим мобільним додатком. Замовити недорого таксі Одеса Затока чи таксі Одеса Чорноморськ стало набагато простіше.

Для пасажирів які замовляють таксі в Одесі до аеропорту чи вокзалу ми пропонуємо найвигідніші тарифи та комфортні автомобілі з кондиціонером чи об’ємним багажником.

Скористайтеся послугою “Запроси друга” та обоє  отримуйте додаткові бонусні кошти на власний рахунок. 

Догори
Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися веб-сайтом Taxioma, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
ПОГОДЖУЮСЬ
ВІДХИЛИТИ