fbpx

Таксі в Києві замість власних авто: дешево та швидко

Замовити таксі онлайн

Усім жителям України відомо – трафік у Києві дуже насичений і якщо затори на дорогах вже нікого не дивують, то відсутність місць для парковки здатне спантеличити навіть досвідчених водіїв. Чимало власників авто роблять вибір на користь таксі у місті Київ, ніж пересуватись на власній автівці, адже це дешевше та вигідніше.

Кількість припаркованих автомобілів на тротуарах, у дворах житлових кварталів та поблизу тінистих парків зростає мало не щодня і тому є цілий ряд причин. Але все ж основною являється недостатня кількість парковок. Окрім того, з метою заощадити кошти, громадяни продовжують залишати свої авто деінде, ризикуючи тим що, авто можуть викрасти чи обікрасти.

В зв’язку з цим, влада прийняла рішення надати інспекторам право на евакуацію на штрафмайданчик транспортних засобів, які порушують правила паркування. Таким чином, евакуатор має право забрати авто яке:

  • порушує правила зупинки;
  • порушує правила стоянки;
  • порушує норми паркування;
  • має неоплачену парковку;
  • перешкоджає руху на дорозі чи створює небезпеку.

Водіям забороняється залишати авто на проїзній частині у 2 і більше рядів, на трамвайних коліях, велодоріжках та мостах. Також не можна паркувати авто на переходах для пішоходів та на відстані 10 метрів від них. Аналогічне правило діє відносно перехресть – 10 метрів від перехрещуванної ділянки заборонені для зупинки. Зупинка також заборонена коли відстань між суцільною лінією і автівкою, що зупинилася складає менше 3 метрів.

Парковка на відстані 30 метрів від зупинок громадського транспорту, та ближче ніж 10 метрів від ремонтних робіт на дорозі також заборонена. Перед паркуванням необхідно пересвідчитись, що транспортний засіб не буде заважати зустрічному роз’їзду чи об’їзду. Також не рекомендується залишати транспортний засіб на смугах громадського транспорту.

Процедура евакуації фіксується на відео, а транспортний засіб можна отримати після сплати послуг за евакуацію та зберігання.
Ще складніша ситуація з паркуванням склалася в центрі столиці. 28 липня 2020 року Київрада вирішила дозволити парковку в дворі мерії в вихідні та святкові дні. Відтепер двір адміністративної будівлі за адресою Хрещатик 36 відкритий для паркування при умові наявності вільних місць. Також парковка обладнана зарядними станціями для електроавтомобілів.

Догори
Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися веб-сайтом Taxioma, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
ПОГОДЖУЮСЬ
ВІДХИЛИТИ