fbpx

Червона зона карантину та дешеве таксі в Полтаві

такси полтава

9 листопада в Україні зникли так звані жовті та зелені зони карантину, а епідеміологічна карта набула помаранчево-червоного кольору. Так до червоної зони повністю потрапила Полтавська область.

На попередньому засіданні, комісія ухвалила наступні обмеження для жителів Полтавщини:

  • культурні заходи заборонені, лише дозволені ті які проводяться у форматі “автоконцерт”.
  • відвідування кінотеатрів також заборонено, окрім “автокінотеатрів”.
  • розважальні частини ТРЦ  та розважальні заклади тимчасово припиняють діяльність.
  • Установи, що надають соціальні чи реабілітаційні послуги тимчасово припиняють приймати громадян. Винятком стануть лише ті установи що надають екстрену допомогу та мобільні бригади патрулювання та допомоги.
  • також забороняється проводити заходи, в яких приймає участь більше ніж 10 осіб. Це стосується не лише рекламних та культурних заходів, а й рекламних презентацій, спортивних заходів та релігійних зборів.

Навчальні заклади будуть працювати лише за дотримання необхідних норм санітарних заходів. Винятком стали лише учні початкових класів, які будуть навчатись дистанційно.

Громадський транспорт продовжує свою роботу, але через обмеження карантину пересування  Полтаві можуть стати значно довшими. Крім того громадський транспорт нараз являється одним з найнебезпечніших місць, адже шанс захворіти збільшується в рази.  Рекомендується користуватися послугами таксі в Полтаві та області, при цьому використовувати маску та  слідкувати за тим, щоб водій був у масці.

Для того щоб замовити таксі Полтава недорого, завантажте на свій смартфон зручний мобільний додаток Taxioma. Зручна і проста програма в вашому мобільному, яка дозволяє швидко викликати таксі онлайн в Полтаві не тільки за доступною ціною, а й цілковито безпечне. Якщо ви подорожуєте з дітьми вкажіть це при замовленні авто, щоб  полтавське таксі  з автокріслом відвезло вас до пункту призначення. Ви можете замовити таксі з чеком чи оплатити таксі в полтаві по безналу. Крім того, користуючись Taxioma та запрошуючи друзів можна отримати бонусні кошти на особистий рахунок та використовувати ії, щоб  оплатити зручне, швидке та дешеве таксі в Полтаві.

 

Догори
Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися веб-сайтом Taxioma, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
ПОГОДЖУЮСЬ
ВІДХИЛИТИ