fbpx

Ціни на таксі в Києві в годину пік та за місто

Швидка подача авто час пік

Мабуть кожен з гостей та жителів столиці помітив, що за останні роки кількість автомобілів на дорогах Києва стало в декілька разів більшою. Дані індексу TomTom лише підтверджують наші спостереження. Цей індекс демонструє найбільші затримки одного довільного дня на дорогах міст усього світу. В 2019 року Київ зайняв третє місце серед міст Європи з регулярними заторами на дорогах. Перше та друге місце посіли Стамбул та Москва. В світовому рейтингу Київ посів 12 місце.

2020 приніс невтішні новини та нові здобутки України у цьому анти-рейтингу. Київ поступається лише норвезькому Осло та випередив Москву, залишивши її закривати трійку анти лідерів. В цьому списку присутні й інші міста України: Одеса – 10 місце, Харків – 15 і на 16 місці Дніпро.

Агентство ТомТом вважає шо дослідження трафіку у місті Київ ускладнюється величезною кількістю автомобілів та непередбачуваними рішеннями управлінців. За останні роки населення Києва збільшилось у декілька разів, а інфраструктура міста просто не витримує величезний потік автомобілів. Найпроблемнішим днем для трафіку є друга половина п’ятниці. Затримки на дорогах складають у цей день понад 49%.

Якщо вам конче необхідно потрапити в будь-яку точку Києва, а основні дороги перевантажені, скористайтеся зручним мобільним додатком Taxioma. Великий автопарк дає змогу без затримок подати автомобіль 24/7. Наші досвідчені водії працюють на дорогах столиці понад 5 років та знають найліпші маршрути, щоб максимально скоротити час вашої подорожі та дістатися до точки кінця маршруту вчасно. Замовити дешеве таксі в Києві стало ще вигідніше, адже мі підготували для наших клієнтів декілька цікавих опцій, які допоможуть вам не тільки комфортно подорожувати в недорогому таксі в Києві та інших містах України, а й отримувати додаткові гроші та заощаджувати. Тарифи на таксі від Таксіома не змінюються при будь-яких умова на дорогах столиці. Окрім того ви маєте змогу самостійно вказати суму грошей, яку хочете заплатити за поїздку.

Догори
Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися веб-сайтом Taxioma, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
ПОГОДЖУЮСЬ
ВІДХИЛИТИ