fbpx

До уваги служб таксі Києва: обмеження руху та нові штрафи

Таксі онлайн Київ

Київська Міська Державна Адміністрація частково обмежує рух на Шулявському шляхопроводі з 19 серпня до 5 ранку 23 серпня. Цього разу будуть проводитися роботи по облаштуванню верхніх слоїв бетонно-асфальтного покриття. Ремонтні роботи будуть проводитися і на підходах зі сторони вулиць Вадима Гетьмана та Олександра Довженка.

Нагадаємо , що з 7 серпня до 28 вересня рух на Південному мосту також обмежений через ремонт швів та опорв напрямку Наддніпрянського шосе.

Замовляючи таксі не забувай про ремінь безпеки

Верховна рада України проголосувала за новий законопроект. який передбачає нові більш жорсткі покарання для водіїв, які не використовують ремені безпеки. Зміни були внесені до закону №2695.

До прийняття нового закону, штраф за не пристебнуті ремені складав лише 51 гривень. Громадяни замовляючи таксі онлайн, також рідко користуються ременями безпеки, а водії дуже нагадують їм про це. Після змін, сума штрафу збільшується в 10 разів – 510 гривень. Варто зазначити, що аналогічні санкції діють по відношенню до водіїв мотоциклів, які не користуються шоломами. 

Окрім того, змінилися санкції стосовно відсутності номерних знаків. Штраф за таке порушення також складає 510 гривень, що в декілька разів більше в порівнянні з попереднім штрафом – 170 гривень. При повторному порушенні штраф збільшується до 680 гривень.

Для порушників швидкісних обмежень на дорогах штрафи також зросли до 3400 гривень. Аналогічна суму повинні будуть сплатити й ті водії, які стали учасниками ДТП та втекли з місця аварії.
Депутати також подали на розгляд законопроект про регулювання руху велосипедистів на дорогах України. Найбільш значними пунктами є наявність водійських прав та використання шоломів.

Догори
Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися веб-сайтом Taxioma, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
ПОГОДЖУЮСЬ
ВІДХИЛИТИ