fbpx

Карантин вихідного дня та дешеве таксі в місті Суми

такси сумы онлайн

Нещодавно в місті Суми місцеві підприємці мітингували на майдані Незалежності, вимагаючи відмінити карантин вихідного дня. Представники обласної адміністрації намагалися переконати мітингувальників в тому, що обмеження не являються занадто жорсткими, але все ж їх необхідно дотримуватись через складну ситуацію у регіоні. Депутати від Сумщини у Верховній Раді також не голосували за скасування карантину вихідного дня.

Натомість сумчани склали петицію з проханням продовжити період дистанційного навчання хоча б до кінця зимової сесії. Багато студентів знаходиться в інших населених пунктах, що може викликати труднощі з навчанням в аудиторіях. Рішення про онлайн навчання чи оффлайн регулярно змінюється, а більшість студентів виїзали з гуртожитків і не мають можливості кожного разу повертатися до Сум. 

Ті студенти, що проживають в самому місті не мають можливості безпечно дістатися до навчальних закладів у громадському транспорті тому, що громадяни не дотримуються правил карантину. Свідоме студентство міста Суми не бажає наражати своє життя на небезпеку, тому саме вони стали ініціатором петиції про продовження онлайн навчання з 23 листопада 2020 року. Зараз продовжується збір підписів.

Якщо ви хочете безпечно і дешево подорожувати містом, завантажте додаток Taxioma на свій смартфон та замовляйте дешеве таксі Суми в два кліка. Додаток Taxioma це справжнє економ таксі Сум – ви можете самостійно розрахувати вартість таксі та відрегулювати ціну. Обирайте зручне для вас авто з автокріслом для дітей, кондиціонером чи таксі з чеком. Головна мета розробників додатку Taxioma – надати місту Суми таксі та сервіс доступний кожному. Завдяки додатку ви можете замовити не лише еліт таксі Сум, а й просторе таксі Сум бус. Більше не треба запам’ятовувати номери таксі, завантажуй додаток, запрошуй друзів та отримай бонусні гроші на власний рахунок.

Догори
Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися веб-сайтом Taxioma, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
ПОГОДЖУЮСЬ
ВІДХИЛИТИ